Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szabályozva van, hogy meddig...

Szabályozva van, hogy meddig kell nekem kifizetniük a Cafeteriát?

Figyelt kérdés
Március van és 0 Ft van a Szép kártyámon. Értem én, hogy visszamenőleg megkapom, de nekem az úgy NEM jó. Amennyiben a februári fizuval nem kapom meg, akkor az áprilisval fogom, ami NAGYON elvan késve. Tudok valamit tenni, azon kívül hogy várok és hallgatom a kifogásokat? Se fizu emelés, se cafeteria, se semmi. Nagyon sz*rul állok anyagilag ennek köszönhetően.

márc. 4. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Tudok valamit tenni, azon kívül hogy várok és hallgatom a kifogásokat?"


Persze, olyan munkahelyre mész dolgozni ahol nem ilyen selejt a vezetőség és időben fizetnek.

márc. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Mennyi a fizetésed?
márc. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nics rá hivatalos határidő, adhatják karácsonykor is.

Keress másik munkahelyet.

márc. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Szabályozva van, hogy meddig kell nekem kifizetniük a Cafeteriát?"


Ilyen központi szabályozás nincs.

márc. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilatkoztál, hogy milyen formában kéred?
márc. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Béren kívüli juttatásra nincs korlátozás, azt is megteheti bármikor, hogy semmit se fizet. Alapbér az egyetlen, ahol törvény kötelezi a munkáltatót, hogy határidőre történjen.
márc. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5: Ez nálunk úgy van, hogy megkeres a payroll, hogy oszd be hónapról-hónapra mennyit akarsz kapni a megadott keretösszegből. Nyilván ennek nem sok értelme van, ha az első kifizetésed áprilisban lesz, mert miért is ne.


#6: Azt biztosan nem, hiszen engem úgy vettek fel, hogy kapok ilyen jellegű béren kívüli juttatást. Amennyiben arra gondolsz, hogy utólag egy összegben fizetik ki, mert abban a hónapban most pont nem volt kedvük, akkor ok, ez volt a kérdésem.


Amúgy igazatok van, hogy keresnem kellene egy jobb helyet, csak ennek a munkahelynek az talán az egyetlen előnye a home office, aminek alapnak kellene lennie így a Covid után, csak valahogy mégsem az.


A legtöbb helyen pont visszafelé mennek a dolgok home office szempontjából, de nem is csodálkozom rajta, hisz meg lehet nézni a példámat is, most elvileg nyilatkoznom kellene hogyan akarom megkapni és lehetőséget sem adtak rá, hogy nyilatkozzak az első három hónapról, magyarán bent van ragadva a pénzem és akkor kapom csak meg amikor ők mondják! Nincs erre törvény/jogszabály hozva aminek eleget kéne tenni, ezért megtehetik! Gratula, jól kib*sztak velem!

márc. 4. 18:39
 8/8 anonim ***** válasza:
A cafetéria az adható kategória. Ha van Kollektív Szerződés, az esetleg mondhat valami konkrétat - különben "örülj, ha kapsz" kategória.
márc. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!