Mi lehet velem a baj?

Figyelt kérdés

Szóval van érettségim 3 szakmám.

Eddig dolgoztam sok helyen diákként ( kereskedelem, vendéglátás, raktár stb ami akadt)


Dolgoztam bankban jelzalogosként ill. univerzális tanácsadóként. Volt egy jó helyem akkor viszonylag jó fizuval sajnos egyéb okok miatt onnan elküldtek( mindig mindent rám toltak jelzáloghiteleket nem tudtam berögzíteni,mert fontosabbak voltak az " elfelejtettem a pinkódom, elhagytam a kártyám, megjött-e a nyugdíj ügyfelek" akiket a másik két kolléga is tudott volna fogadni de fontosabb volt a " candy crash meg a gyerek leckéjét írni)


Lényeg, hogy azóta egy normális helyem sincs már az összes gyárat a környéken megjártam mert heves megyében semmi nincs.


Természetesen már sikeresen becsúsztam a hitellel olyannyira, hogy kényszerültem elmenni Ausztriába. Ami relatív annyira nem baj, de egyedül rossz.


Próbáltam szezon végén mindig keresni itthon munkát de nem vesznek fel sehova.


Talán mert látják, hogy 3 szezont már kint voltam és úgyis vissza megyek? Nem tudom,de már azon gondolkoztam inkább kifizetem a hitelem és eladom a házat és kiköltözöm, megtanulom normálisan a nyelvet.


Olyan, mintha rám Magyarországon már nem lenne szükség.


Van kb 3-4 féle önéletrajzom. Ha bankba akarom menni, ha gyárba, ha takarítani.


Már nem tudom mit csináljak.



márc. 5. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Miert lenne veled baj? egyszeruen egy ilyen orszagban elunk, ahol szelektaljak az embereket munka teren.. hiaba vagy diplomas vagy akarmi, barmi.. ugyis leszarnak.. esetleg probald meg pestet vagy valami hasonlo.. ameddig meg nincs munka addig vallalsz valamit megha szar is de emellett keresel jobbat
márc. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

"egyszeruen egy ilyen orszagban elunk, ahol szelektaljak az embereket munka teren"


Melyik orszagban nem szelektaljak az embereket munka teren?

márc. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pestre is beadom, mert megközelíthető távban van, de visszadobnak h messze vagyok .. 40 perc alatt ott vagyok
márc. 5. 10:10
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

"Olyan, mintha rám Magyarországon már nem lenne szükség."


Ilyen semmitmondó végzettségű és munkatapasztalatú emberekre valóban nincs szükség.


Ha rendelkeznél orvosi vagy informatikus vagy kiberbiztonsági mérnök vagy matematikus PhD végzettséggel egyből szükség lenne rád több helyen is.

márc. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát tudod valóban semmit mondó vagyok, tégy nekem egy szívességet és küldj rám egy bérgyilkost, mert jelenleg ez a legfőbb kívánságom hogy bárcsak megdöglenék. Semmi értelme nincs itt kínlódnom.
márc. 5. 11:57
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, ne hallgass a #4-esre. Próbáltál màr nagyobb városba vagy a fővárosba költözni? Ott azért több a lehetőség, sok bank is van, call centerbe stb. a korábbi tapasztalatod miatt hátha felvennének.
márc. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem lakok messze Bptől szerintem nem feltétlen ezzel van a baj. Már az sem biztos, hogy szeretnék is ott dolgozni, mert a fizetés is arról szól kire mit sózol rá, meg mivel új vagyok mindenki velem csináltat mindent totál kihasználnak , hülyének néznek.


Takarítani is elmegyek már nem érdekel inkább pucolok wct

márc. 5. 13:17
 8/8 anonim ***** válasza:
mondja ezt a 4-es azt gondolom neki is annyira jott ossze mint a kutyanak nyavogni 😂 melyik orszagban nem szelektalnak? hat pl nem egy alapvetoen szar melohelyen mint itt.
márc. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!