Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdő informatikusként...

Pályakezdő informatikusként mennyire nehéz Budapesten elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Az egyetemen a programozás nem ment, viszont az SAP érdekelt. Ilyen pozíciókban mennyire nehéz tapasztalat nélkül elhelyezkedni?
márc. 7. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
21%

Nagyon nehéz.


[link]

márc. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Nehéz. De hogy hogy nincs tapasztalatod? Gyakornok nem voltál?
márc. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

#2


Ha vidéken tanult akkor a duális képzésen kívül nem nagyon van lehetőség több évnyi gyakornokoskodásra.


Tudom mert amikor én tanultam kb évente egy gyakornoki pozi volt meghirdetve helyben.

márc. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Szóval ennyit tudsz felmutatni, hogy van egy papírod és érdekelt a SAP? Se gyakornoki tapasztalat, se programozás tudás, se projektmunkák...


Én csodálkoznék ha a jelenlegi piaci helyzetben egyáltalán szóba állna veled bármelyik cég.

márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Szakdogád miről szólt?
márc. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha ugyes vagy akkor par interju es lesz is melod
márc. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hol végeztél? Miket csináltál kábé? Az SAP azért elég tág témakör.
márc. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Hat ha nem értesz hozzá és még tapasztalatod sincs akkor jah elég nehéz lesz.
márc. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Én csak azt nem értem, hogy miért nem próbálod ki? Jelentkezel minden pályakezdő SAP pozira és lesz ami lesz. Nulla veszíteni valód van és ha netán interjúra hívnak, akkor legalább lesz abban értékes tapasztalatod.
márc. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!