Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy szakács vagy pizzaszakács...

Egy szakács vagy pizzaszakács mennyit keres kb ?

Figyelt kérdés

márc. 7. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a megfelelő helyen vagy, akkor fél millát hazaviszel alsóhangon. Legalábbis itthon. Külföldön szorozd meg 3-mal...
márc. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Attól is függ hogy merre.Egyébként egy pizza szakács kevesebbet keres,ezt lehet betanítva is és kissebb a rontás lehetősége.

Egyébként Budapesten sem örült fizetések vannak ahogy látom 2 ezer pár száztól max 3 ezer nettó és ennek a fele a bejelentett.

Szabadság nuku táppénz nuku.

márc. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
kb 600 ezer
márc. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bajorban egy commie a minimälbert 12,41€et keresi heti 40 oräval. Egy Chef de Partie 15-20€ körül, egy Sous Chef 20-30€, egy konyhafönök magänak alkudja a bert es a többi juttatäst ältaläban...
márc. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4# ez nettó?
márc. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a nemet Bruttoban ad meg orabert, mert a nettod az adokategoriädtol függ
márc. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
500 ezer nettó alatt nem megyek sehova, kezdő vagyok. Ja és 500 ezer nettó napi 8 órával szombat és vasárnap nélkül, és ha a 8 óra letelt leteszem a fakanalat, a túlóra dupla órabér. Még csak kettő konyhával beszéltem, az egyiknek majd leesett az álla, mondtam neki sok szerencsét majd biztos talál valakit akit kihasználhat. A másik hebegett habogott, hogy megbeszéljük, de mondtam hogy ez nem egyenes beszéd, én világos voltam, ezt is várom el, különben mindenki megy a saját dolgára. Na ja, nem ehhez vannak szokva :D Nem tartom értéktelennek magamat és a szakmámat, hanem becsülöm, és becsülendőnek tartom. Oké ha nem lenne spórolt pénzem lehet hogy kevesebbért is eladnám magam, nagy úr az éhség, és a számlák. Viszont akkor is ezerrel keresnék egy helyet ami megtud becsületesen fizetni, nyílván nem pancserekhez megyek, ha már nincs sajátom.
ápr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!