Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem találok munkát Kecskeméten...

Nem találok munkát Kecskeméten, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van önéletrajzom.

23 éves vagyok, egy intelligens, megbízható és csapatjátékos srác vagyok. Érettségivel, B kategóriás jogosítvánnyal, illetve targoncás tapasztalattal rendelkezem.

Jelentkeztem rengeteg helyre, voltam 2 állásinterjún, de semmi.


Mit tegyek?



márc. 12. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Költözz el, targoncásként sok helyen keresett leszel.

Próbálkozz Fehérvárral, Tatabányával, Győrrel, Sopronnal, Esztergom/Komárom környékével.

márc. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az elmúlt kb. 4 évben targoncásként dolgoztál végig? Hangsúlyozd ki az önéletrajzodban, mert akkor biztos elég ügyes vagy már benne, legalábbis nem kezdő.

Az érettségi önmagában semmi.

Dolgoznál bárhol, pl. gyorsétteremben, áruházban is? Sok helyen nem kérnek eladói végzettséget. KFC, McDonald's, Tesco stb. ilyesmiket próbáltál?

Országosan keress munkát és jelezd, a költözési hajlandóságodat.

márc. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!