Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ciki lenne Onlyfanson dolgozni...

Ciki lenne Onlyfanson dolgozni így?

Figyelt kérdés

Vannak lábfétises emberek, akik hát gerjednek a lábakra és egy csomót fizetnek ha láthatják a lábakat.Onlyfanson is vannak ilyenek.


Ciki lenne-e ilyesmit csinálnom?Persze, az arcom nem látszódna.A legtöbben nagyon szépnek találják a lábaimat.


Szerintem, még többet is megkeresnék, mint a mostani állásommal.Pedig, szellemi munka, meg átlag feletti a fizu.


márc. 13. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

"Szerintem, még többet is megkeresnék, mint a mostani állásommal.Pedig, szellemi munka, meg átlag feletti a fizu."


Szerinted... Innen látszik, hogy fingod nincs hogyan működnek ezek az oldalak. Ha random feltöltesz pár lábképet úgy hogy nem csinálsz neki kellő marketinget a kutyát nem fog érdekelni. Szerinted akik instán, tiktokon és egyéb közösségi média felületeken reklámozzák a saját OF oldalukat ők azért teszik, mert annyira büszkék rá? Vagy szerinted onlyfans tele van milliomos emberrel akik random előfizetgetnek oldalakra?


Megsúgom, hogy előbb megfelelő marketinggel követőtábort kell kiépíteni közösségi média felületeken (minimum több ezres, de inkább több tízezres) ahol megnyerő képeket teszel ki és reklámozod a saját OF oldaladat extrákért. Így szert teszel néhány fizetős követőre, aztán ha valóban megnyerő az oldalad akkor megindulhat a növekedés.


Na most ha nincs megfelelő marketinged és csak beregisztrálsz onlyfansra ahol a lábadról töltesz fel képeket a kutya nem fog ránézni.

márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem ciki. De hogy fognak rád találni az emberek?
márc. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Reklám nélkül esélyed sincs szert tenni előfizetőkre.
márc. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
Mármint arra számitasz, hogy a rokonok, meg idegenek az utcán felismernek majd a lábfejed alapján, vagy milyen formában lenne ez ciki...?
márc. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
Felnőtt vagy a te dolgod nem? Én nem nézek le senkit bármilyen munkaja is legyen ha torvenyes. Mindenkinek a saját dolga, semmi közöm hozzá.
márc. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
Ha priviben átküldöd nekem a lábadról készült fotókat amiket fel akarsz tölteni az OF-re, akkor megmondom neked, hogy mekkora sikered lehet vele kb.
márc. 14. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

#6 Nagyobb vicc vagy, mint a kérdező...

Ingyen recska.

márc. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Hát az látszik, hogy nem az eszeddel fogod keresni a pénzed. Senkit se érdekel a lábad. A puniciért fizetnek az of-en meg a tőgyeidért. Azok is szépek? Mert ha nem akkor abból nem fogsz megélni....
márc. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem már egy szimpla punáért sem fizetnek OF-en, csak ha vidiket árulsz ahol bele ejakulálnak.

Szerinted hány olyan ribi van még a világon mint Te, aki ebből akar plusz pénzt, vagy akár megélni is? Rengetegen. És egyre többen lesznek, sajnos.

márc. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Kíváncsi lennék azokra a lábakra.
márc. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!