Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyibe kerül kb. egy alap...

Mennyibe kerül kb. egy alap brókervizsga? Kifizeti a brókercég a leendő dolgozójának? Míg nincs meg a vizsga, nem dolgozhatok?

Figyelt kérdés
Vagy ez hogy zajlik pontosan? És egy kezdő személy bróker cégnél alkalmazott lesz vagy vállalkozó vagy milyen jogviszonyban dolgozik? Elején alkalmazott szeretnék lenni, biztos ami biztos alapon. Megéri? Mennyire van rá kereslet? (pl. Brokernet-nél)
2010. okt. 25. 20:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Rájöttem, hogy a Brokernet nem valódi bróker cég, hanem MLM-es. Valódi brókercégben akarok dolgozni. Tudtok ajánlani esetleg olyat, ahol pályakezdőként is lehet esélyem?
2010. okt. 25. 23:40
 2/2 anonim ***** válasza:
Én egy bank és biztosítással foglalkozó cégnél vagyok bróker. Ehhez a munkakörhöz diploma kellett, de nálunk szoktak felvenni értékesítő munkatársakat. Ahhoz érettségi kell, illetve a PSZÁF által előírt pénzügyi vizsga. Legtöbb helyen ez a vizsga 30-50 ezer forintba kerül, de ahol én vagyok, ha megfelelsz az interjún akkor állja a cég. Fizetés az a első félévben fix+jutalék, majd fél után jutalék. Kifejezetten bróker vizsga nem létezik, szerintem erre PSZÁF-os vizsgára gondoltál:)
2010. okt. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!