Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kórházi adminisztrátorként...

Kórházi adminisztrátorként vannak tapasztalatok? Többi lent..

Figyelt kérdés
Kórházban dolgozott valaki osztályos adminisztrátor munkakörben? Mik a tapasztalatok, feladatok, munkakör? Mennyire stresszes? A betegekkel/hozzátartozókkal mennyire kell tartani a kapcsolatot? Lelkileg mennyire megterhelő?

márc. 16. 22:47
 1/8 IgaziÚriember ***** válasza:
0%
Én komoly szakorvosként tudok válaszolni erre a kérdésre. Egy éppértelmű embernek egyáltalán nem stresszes se nem megterhelő egy mezei adminisztrátori állás, de ahogy látom ilyen pozíciókra általában tehetségtelen, semmihez nem értő jelöltek érkeznek (nyilván nem véletlenül, akinek van némi sütnivalója az továbbtanul, képzi magát és magasabb egzisztenciájú munkakört tölt be).
márc. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most nem érted vagy nem akarod érteni mire gondolok? :) Én nem szeretnek már továbbtanulni, pályakezdőként mindent újra kezdeni, így is ha az ember vált egy másik szektorra újból csak kezdő lesz.
márc. 17. 00:07
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs igazad szerintem. Attól tehetségtelen és nem ért semmihez mert nem doktori végzettsége van illetve egy egyszerűbb diplomához nem kötött munkakört szeretne betölteni ami pl. nem jár stresszel? Én olyasmire gondoltam, hogy betegekkel, hozzátartozókkal kell hadakozni vagy vitatkozni..türelmetlenek/ idegesek. Olyan helyre nem váltok ahol uez van pepitában:)
márc. 17. 00:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, az 1-est ne vedd komolyan, csak egy élettelen troll. Ő úgy számít komoly szakorvosnak ahogy te vagy én űrmérnöknek a NASA-nál. :) Nyugodtan hagyd figyelmen kívül a válaszát.
márc. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az adminisztrátor az osztályvezető orvossal, de leginkább a vezető ápolóval dolgozik szorosan együtt, a betegekkel sok dolga nincs. Feladatok: adminisztráció, vagy mindent nyilván kell tartani a számítógépben.
márc. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5- ös fizetésről van infod?
márc. 17. 11:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Minimálbér, plusz amennyit az adott intézmény hozzáad (ha akar).
márc. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én a bértáblában nem ezt láttam, az érdekelt, hogy el szoktak e térni ettől. Bár lehet, hogy az az összeg a garantált bérminimum és én tudom rosszul.
márc. 18. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!