Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Linkedinen mikor jelölitek be...

Linkedinen mikor jelölitek be a kollégákat?

Figyelt kérdés
Amint beléptek a cégbe? Vagy random bármikor?
márc. 16. 22:50
 1/6 IgaziÚriember ***** válasza:
15%
Ekkora sztár mint én vagyok nem jelöl be embereket, elvárom hogy ők kövessenek be engem, mert az ismerettségem csak a hasznukra válik. Azt pedig meggondolom, hogy jóváhagyom-e egyáltalán.
márc. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy soha, vagy leghamarabb akkor, amikor az adott kollégával lesz szorosabb munkakapcsolatom (sokezer fős multinál dolgozom, de linkedinen 100 alatti connectionöm van összesen). Esetleg ha kell tőle referencia vagy utólag volt példa hogy már egy évenem dolgoztunk együtt, és csak akkorra jelent meg a közös cikkünk, és akkor. Vagy olyan is volt, hogy olyan kutatásosabb feladatot kaptam, amivel ez az adott kolléga sokat foglalkozott (ekkor már vele egy éve nem dolgoztam egy cégnél). Ekkor bejelöltem.
márc. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Amikor valamelyikünk felmond.
márc. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
soha
márc. 17. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Mi az a linkedin?
márc. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%
Általában akkor, amikor kocsmázás közben az egyik haverom kimegy mosdóba és van 3 percem unatkozni.
márc. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!