Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vegyészek, vegyészmérnökök,...

Vegyészek, vegyészmérnökök, mennyi a bruttó fizetésetek?

Figyelt kérdés
Úgy kérdezem, hogy jómagam is szakmabeli vagyok, de értelemszerűen szemtől szembe nem kérdezhetek meg embereket erről. Ha itt is van vegyész, szívesen olvasnám, milyen területen is dolgozik, hány éve, milyen beosztásban. stb.

márc. 19. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Richet Gedeonban dolgozom 5 éves tapasztalattal bruttó 1,4 millió + cafi / juttatás
márc. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi a területed? Am köszi :)
márc. 19. 15:21
 3/5 anonim ***** válasza:
5 éves tapasztalattal 1,4 millió bruttó? Nekem ez irreálisan magasnak tűnik. Hol, milyen területen?
márc. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen beosztásban? Ügyvezető igazgatóként? Akkor bőven reális akár még kevés is :)
márc. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyészmérnökként végeztem 6 éve. Most eléggé határterülten dolgozom, bruttó alapbérem 900000 Ft felett van. Ez a harmadik munkahelyem, újabb váltással nem hiszem, hogy sokkal többet tudnék kapni (Magyarországon maradva).
márc. 25. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!