Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy nemzetközi kamion sofőr...

Egy nemzetközi kamion sofőr mennyi pénzt tud megkeresni 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Néztem magyar munka hirdető oldalakat ahol a 500-800 k között van a fizetés. Ez nekem így nagyon gatya, persze nem a pénz a legfőbb oka amiért akarom csinálni a melót, de azért mégis csak ennyi lenne? Hallottam, hogy külföldi cégnél jobban keresnek. Ez mennyire igaz és ha igaz hogy lehet oda bekerülni?

#kamion #nemzetközi sofőr #Kamionos sofőr
márc. 22. 01:23
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Az attól is függ, hogy mennyit dolgozol. Ha hetelős vagy akkor szerintem olyan 700 az átlag. Ha 3-4 hétig nem jössz haza akkor milla fölött simán megkeresel itthon.
márc. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Régen jobban megérte ezt csinálni, mint mostanában. Ezt olyan embertől hallottam, aki hosszabb távon is kamionozott. Magyar viszonylatba a kisebb vállalkozók még mindig trükköznek a bejelentéssel és nem a teljes összegre jelent be, állás időre nem fizetnek semmit. Bár a nagyobb cégeknél nem hiszem, hogy így működik a dolog. Csak belföldről vannak infóim.
márc. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A 7-800 reális. Hiába vagy kint 4 hetet és kapsz valóban 1 millió körül, ha a következő hónapban csak 2,5-3 hetet dolgozol. Átlagban kb. ugyan ott vagy mint egy hetelős munkával.
márc. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Arra gondoltam ma pont, hogy a 4 hetes munkát azt biztos megfizetik. Amúgy is jobban szeretek az úton lenni mint otthon lenni:D
márc. 23. 01:24
 5/9 anonim ***** válasza:
#2 amikor 10 éve kezdtem a fizetés 3/1-ben 350-450 között volt, és ha valamelyik cég megadta a havi 500.000-ret az már nagyon nagy hűha volt, persze aztán kiderült hogy akkor, ha a 31-ből 31 napot dolgozol. Ahhoz képest a mostani 700-800 ezres fizetés a duplája, és azért 10 év alatt rohadtul nem volt akkora infláció hogy egylapon lehessen említeni. Szóval nem, qrvára nem érte meg régen jobban :D De még ez előtt 30 évvel sem, csak a legtöbb sofőr faxfej módon mutyizott mindennel, üzemanyagot loptak, külföldről illegálisan behoztak cuccokat és itthon eladták stb... Aki becsületes volt az nem sokat keresett. Sajnos ezek a gyökér faszok miatt van a mai napig ilyen hírneve a kamionozásnak, mert még mindig nem döglöttek ki ezek a vén majmok, és rontják a levegőt közöttünk, és ezek azok akik leszívják a gázolajadat a mai napig, meg felvágják a ponyvádat meg a fülkéd mellé szarnak ...
márc. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Magyar cégeknél azért általában megvan a 700-800, faterom külföldi cégnél dolgozik ott 1 milla körül kap.
márc. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 csak hogy gondolom a faterodnak ki kell kocsikázni külföldre vagy kibuszoztatják, meg majd hazavezetni/hazabuszozni. 1000 km oda, 1000 km vissza, majd 100.000 ft csak az utazásra elmegy + az autópálya díjak, és akkor ne is beszéljünk az elpocsékolt órákról ami ezekkel megy el. Hacsak nem akar valaki 3-4 másik kolbásszagú kollégával együtt kocsikázni hogy szétdobják a pénzt....


Ez a "külföldön milliókat keresek" duma már qrvára nem releváns, és semmi értelme, csak nyűg. Plusz ha kint is élnél mint a többi rendes német, és ott is költenéd el (feltételezem németország, de akármelyik másik lehetne), már közel sem olyan jó az a kereset.

márc. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
#7 Nem tudom mitől vagy ilyen frusztrált én a kérdésre válaszoltam, faterom osztrák cégnél van és rengeteg a magyar, 3 hetente jön haza szóval nem kell 100 ezret költeni utazásra. Már csak azért is érdemes külföldi cégnek dolgozni mert a fizetésen kívül a bejelentés is jobb. Persze ha kint élsz nem olyan nagy pénz ez de a kérdés itt nem is az volt.
márc. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól függ mit szállítasz.

Más a bér 1 tonna tüzifa és 1 tonna heroin után..


Vagy a célváros sem mindegy. Olyan városba dupla annyit fizetnek ahol biztos bobázással találkozol és csak 50% a visszatérés esélye..

ápr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!