Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy GLS futár...

Mennyit keres egy GLS futár 2024-ben?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy ilyen havi 700e forintot simán. (Tolna megye)
márc. 27. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Garanált bérminimum + címpénz (napi átlag 100 cím)

ez a fizetés.

De előszeretettel szeretik a "jattot" is beleszámolni a fizetésbe, ami vagy van, vagy nincs.


Majd addig Dicsekszenek ezek a bolond futárok is, amíg nekik is be nem vezetik a "szervízdíjat" mint a vendéglátásban!

márc. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

A címpénz pedig 50-150 ft körül van, szerintem ez megyefüggő is, hogy hol mennyi.

Én Bp-n ismertem GLS-est annak mindenestül a max 470 ezer volt havonta.

márc. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
600 ezer környéke.
márc. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2-est kiegeszitenem: Budapest belvarosi csomopontjainal sok cim van egy helyen. Nyugati,Oktogon,Kiraly utca ,Blaha 4/6 villsmosmegallo korzeteben.


Azt tudom,h a gls futar maga valasztja ki a csomagot,amit kivisz. Nekem mindig ugyanaz a futar hozza even ota ,barmit rendelek barmikor,pedig van irt a kornyeken sok mas gls futar. Gondolom a borravalo miatt,amit soha nem adok. A Nyugatinal pl minden nap 3 oran kersztul all a kocsija annyi cime van.

márc. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

"Gondolom a borravalo miatt,amit soha nem adok."


Más se nagyon nyugi...

Cégvezetők szoktak egyébként...


"A Nyugatinal pl minden nap 3 oran kersztul all a kocsija annyi cime van."


Az is lehet, hogy csak ebédel...

márc. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem is ilyen 600-700 e forintokat mondtak nettóba, amit nem tudok elhinni. A 450 körül lehet max reális de az se hiszem, hogy minden hónapban.


Jattot sose adok, ez a munkája. Nekem se adnak jattot ha megoldok egy műszaki problémát, mert ezért kapom a fizetésem.

márc. 27. 13:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha elveszik egy csomag akkor elég sokat keresgél.
márc. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elvileg mindegyik futárral máshogy van megállapodva. Nekem napi 14ezer, és teljesen mindegy hogy hány csomagot viszek ki, ha januárba 50 van egy nap akkor is 14, ha decemberbe 150 akkor is. Persze ilyenkor a borravaló jóval több. Átlagban napi 7ezer a borravaló, így kb 450ezer a fizetés egy hónapban.
márc. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!