Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csináljak? Ti mit tennétek...

Mit csináljak? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A nyáron voltam kint amerikában egy gyerektáborban melózni. Kerestem majnem 2000 dollárt. befizettem a programra ~800at.

Most októbertől itthon dolgozok, és keresek havi 110 000ftot

.

ma írtak a tábortól h visszavennének jövőre, ha minden jól megy akkor május elejétől szept elejéig (erre nem tom h mennyi lenne a fizetés), de ha nem is erre akkor pedig júni közepétől szept elejéig és erre izetnének olyan 3000 dollárt.

a munka nem megterhelő, h-szo napi 7-8 óra munka.

ti mit csinálnátok a helyemben??


21L


2010. okt. 26. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:

hülye kérdés...

A pénz beszél így egyértelmű,hogy visszamennék...Ezen miért kell gondolkodni?

2010. okt. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennék ez nem lenne kérdéses.

22/L

2010. okt. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

csak azért vacilálok mivel most kezdtem a munkahelyemen.

anyáék meg tuti kiakadnának h miért nem tudok megülni a seggemen miért kell megint kimennem.

2010. okt. 26. 17:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jól érzed magad a mostani helyen és jól is keresel vele,akkor maradj. Ha pedig nem tetszik a hely és nem keresel vele sokat akkor nem kérdés:menj ki. Dönts szíved szerint! =)
2010. okt. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát per pillanat jól érzem magam, és sztem ez nem is fog változni.

csak hát most rugtak ki 2 kollegát is minden ok nélkül.

hát pénzügyileg itt megkeresek 4 hónap alatt 440 000ft-ot, kint meg megkeresnék 1 200 000 ft. csak hát most feladjam a biztoshelyem , a kinti 4 hónapos munka miatt??


a legnagyobb baj h nem tom h mondjam majd meg anyáéknak.

2010. okt. 27. 17:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!