Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Duális képzés interjú? Több lent

Duális képzés interjú? Több lent

Figyelt kérdés

A KITE Zrt.-hez jelentkeztem duális képzésre elsőéves hallgatóként. Nem tudom hogyan nézhet ki egy ilyen interjú.


Tapasztalatok (bárhonnan)? Miket kérdeznek egy ilyen interjún? Nem tudom mire számítsak és már előre félek.



márc. 30. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Amennyiben nem vagytok elegen (adott célszám nincs meg) megkérdezik a neved, kitöltöd a papírokat és ennyi volt!
márc. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én úgy láttam a cég oldalán, hogy nem vagyunk olyan nagyon kevesen.
márc. 30. 11:56
 3/3 anonim válasza:
Nálam a MOL-nál úgy nézett ki, hogy első sorban volt egy önéletrajz és egy motivációs levél küldés, utána kompetencia teszt logika és prioritás szerinti sorolás. Elkövetkezett az interjú először mesélni kellett magunkról, miért jelentkeztünk és jött a hardcore gépészeti kérdések mind elméleti, rajz, gyakorlat (herélés volt). Aki nem tanult gépészetet, annak szinte esélytelen volt. Remélem tudtam segíteni.
ápr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!