Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan jelentkezzek árufeltölt...

Hogyan jelentkezzek árufeltöltőnek, ha nincs meghirdetve az állás az interneten?

Figyelt kérdés

Mindig is boltban szerettem volna dolgozni végül mégis más szakra mentem, amit amúgy nem fejeztem be..

De most el kéne kezdenem dolgozni és nekem megfelel egyelőre az is, ha csak árufeltöltő lehetek! (közben tanulok)


Csakhogy olyan helyre szeretnék menni,mint a Tesco,Penny,Lidl,Spar,Auchan vagy Aldi 💙

De a neten nézem az álláshirdetéseket és nem találok ilyet illetve mintha úgy hallottam volna, hogy mások valahogy másképp kerültek be 🙅


Remélem van aki nálam többet tud erről és válaszolni fog!

😀



márc. 31. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
márc. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Céges E-mail avagy telefonszám, személyesen pedig műszakvezetőnél érdemes érdeklődni.
márc. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, nem az interneten hirdetnek, hanem az Expressz újságban.
márc. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van itt olyan, aki a Tesco-ban volt árufeltöltő? 🙂
márc. 31. 16:11
 5/5 anonim ***** válasza:
41%

Diakkent voltam tescoban arufeltolto, elelmiszerbe soha tobbet!

Elado vagyok, voltam mindig de nem mennek vissza elelmiszeruzletbe.

ápr. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!