Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek gáz, ha valaki...

Szerintetek gáz, ha valaki többre is képes lenne, de a takarítást szereti csinálni?

Figyelt kérdés
Személy szerint rólak van szó. Huszonéves srác vagyok, évek óta takarítással foglalkozom, nagyon szeretem a rendet és tisztaságot, örömmel csinálom amit csinálok, tehát nem muszájból. Van érettségim, beszélek angolul, most a németet is elkezdtem, mert kijutottam Németországba dolgozni (szintén takarítás) és ide fog kelleni idővel a nyelv. Igazából sosem volt olyan ember, aki ne lett volna megelégedve velem, mindenki el van ájulva ahogyan dolgozom. Lehet, hogy mehetnék máshova is, de nem akarok, én szeretek takarítani az az igazság. :D Valaki kérdezte, hogy miért nem megyek el valami multihoz irodába dolgozni, de én eskü nem bírnám. Szerintetek ez gáz?

ápr. 2. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Nekem nem gaz, leszarom, hogy egy idegen ember mit szeret csinalni.
ápr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem. Jobb, mint valami lélekölő munkát csinálni, amit utálsz. Meg ennek legalább biztosan van haszna, amit azonnal látsz :)
ápr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
Ha valakinek ennyi elég az élettől akkor csinálja, én nem tudok azonosul ezzel a mentalitással
ápr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%

"Van érettségim, beszélek angolul"


Ezzel azért annyira nem tetted magasra a lécet, hogy az állomállások netovábbjáról mondanál le a takarítás miatt...

ápr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk a fiatal hölgy, aki hetente takarítani jár hozzánk, szintén ilyen. Jó látni, ahogyan gyönyörködik egy megtisztult felület csillogásában. Szép régi magasfényű bútoraink vannak. Ahogyan minden oldalról megszemléli, hogy makulátlan-e. Megbecsüljük, és családtagnak tekintjük. Amennyit kér, azt szó nélkül megadjuk. Van karácsonyi és húsvéti bónusza is. Amikor a kovid elején egy hónapra karanténbe került, megtanultuk méginkább megbecsülni a munkáját, mert magunk takarítottuk ki a házat minden héten. Amikor az ötödik héten előkerült, egy kis tortás ünnepséget rendeztünk a gyógyulása alkalmából. És egy borítékba betettem a négy-heti bérét ajándékba, mert tudtam, hogy estin tanul, és nagy anyagi kiesés volt neki ez a táppénzes időszak. És a karantén miatt a mellékesek is kiestek. Amikor a kezébe adtam a borítékot és elmondtam, hogy a család így szeretne köszönetet mondani a visszatérte alkalmából, akkor sírva fakadva ölelt meg.

Azóta elvégezte az iskolát, leérettségizett és új állása lett. Minden más helyen lemondta a takarítást, mert a munkarendje eklektikus. És sokkal jobban is keres. De hozzánk még most is minden héten jön, mert nagyon érzi a megbecsülést. Őszintén kedveljük, gerincsérves pár vagyunk, nem tudom mit csinálnánk az ő segítsége nélkül...

Szóval szerintem nem gáz, kérdező.

ápr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"én szeretek takarítani az az igazság. :D Valaki kérdezte, hogy miért nem megyek el valami multihoz irodába dolgozni, de én eskü nem bírnám. Szerintetek ez gáz?"


Szerinted az gáz, hogy azt csinálhatod, amit szeretsz és még meg is élsz belőle? Ez inkább hatalmas szerencse, mint probléma. Irigyellek...

ápr. 3. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Figyu, a takarítas hatalmas biznisz, csak kb mindenki utálja csinálni.

Hajrá.

ápr. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!