Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miket fognak kérdezni mcdonald...

Miket fognak kérdezni mcdonalds-ba a megbeszélésen?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

21eves nő vagyok.

Nincs szakmám. 9osztalyom van. Sajnos ott hagytam a sulit amit mostmar nagyon bánok.

Volt egy 7eves kapcsolatom ami befejezodott már 7hónapja.

Tudom elég ciki és szégyenlem is magam de még sosem dolgoztam.

Nem volt szükséges dolgoznom eddig. Most a szüleimmel élek.

Be adtam az önéletrajzomat egy mcdonalds-ba és be hívtak egy megbeszélésre.

Nagyon izgulok hogy mégis miket fognak kérdezni vagy mit mondjak el?

Ha ezt elmondom hogy még sosem dolgoztam nem is fognak felvenni?

Ja és hogy illik oda fel öltözni?😄

Legyszi írjátok nekem tanácsokat🙄



ápr. 5. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Azt hogy nem dolgoztál még ne mond.Nehéz helyzetben vagy de szorgalmas vagy és gyorsan tanuls pl.

Helyedben elvégezném az iskolát is munka mellett, valószínű van rá esély hogy estin letedd.

ápr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

És ha kérdezni fogják hogy dolgoztam e mar ? Akkor mit mondjak?

Tervbe van az iskola elvégzése is.

ápr. 5. 14:01
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Csak disztkréten.
ápr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon egyszerű. Amit kérdeznek arra őszinten válaszolj. Ha megkérsezik mondd el hogy még nem dolgoztál. Ha nem kérdezik akkor ne.

Vegy fel egy egyszínű blúzt (ne pólót) és egy egyszínű pl fekete nadrágot. Ha nincs túl meleg akkor egy blézert

ápr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Tedd ki a melleket és ennyi.
ápr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ilyesmi kérdésekre számíts, s az eredmény is hasonló lesz, ha esetleg rossz válaszokat adsz:


https://www.youtube.com/watch?v=HF3A9xxkt-s

ápr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az szép😂
ápr. 5. 16:54
 8/9 anonim válasza:
72%

A meki tele van diákokkal, akiknek az az első munkahelye. Anno én is 21-22 évesen dolgoztam ott, amikor passzív féléven voltam a fősulin. Senkit nem érdekelt dolgoztam-e korábban. Betanítanak mindenre.

Még kiöltözni sem kell, nem azt nézik. Jellemzően fiatalok dolgoznak ott, a vezetők is fiatalok. Én sima farmer+ pólóban mentem interjúra és még ott helyben szerződést is kötöttünk. Ha nem koszos, szakadt ruhában mész és látszik rajtad, hogy nem egy síkhülye bunkó vagy, akkor szinte garantált a helyed, akkora emberhiány van.

ápr. 8. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

És milyen az elején a munka?

Mi volt a te feladatod az első napokon?

ápr. 9. 10:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!