Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a netto minimálbér?

Mennyi a netto minimálbér?

Figyelt kérdés

Az isklánkban a portás netto 190 körül visz haza, míg az ugyanúgy középfokú végzettségű pedagógiai asszisztens 250 körül. Lehetséges ez?


Ne írjatok bruttót azt nem értem


ápr. 7. 18:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

"Ne írjatok bruttót azt nem értem"


ne is írjatok neki bruttót a végén még megtanulja, hogy mi az és megérti.

ápr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Lehetséges. A bruttónak nézd meg a 66,5%-át, kedvezmények nélkül alapesetben az a nettó.
ápr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De hogy lehet ekkora eltérés a ped.asszisztensi és portás állása közt? Úgy tudom mindkettő minimálbéres
ápr. 7. 18:30
 4/15 A kérdező kommentje:
Ugyanaz a középfokú minimálbér kell mindkettőhöz így tudom?
ápr. 7. 18:42
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Mert valószínűleg tud valamilyen adokedvezmenyt érvényesíteni az egyik.


Ha nem érted hogy működik, nehéz lesz ennél tovább haladni.


Kicsit olvass utána az adózás rendjének!

ápr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi ez lehet. Világos, hogy a bruttó az egységes és a nettóba vannak a kedvezmények ergo a brutto egy szakmában elvileg rögzített, ha állami. Az hogy mennyit kap nettóba függ a gyermekek, stb dologtól.
ápr. 7. 19:17
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Erre egyedül jöttél rá vagy segítettek?
ápr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ezt tudtam, csak nem jutott eszembe hogy gyerekei vannak és emiatt kaphat többet. Elfelejtettem már tudod. Persze nektek lehet, hogy most butának tűnök, de más napi dolgokkal kell foglalkoznom. Köszi a válaszok:)
ápr. 7. 20:04
 9/15 IgaziÚriember ***** válasza:
81%

"Persze nektek lehet, hogy most butának tűnök, de más napi dolgokkal kell foglalkoznom"


Nem csak annak tűnsz, hanem az is vagy. Másfelől egy éppértelmű embernek ha más napi dolgokkal is kell foglalkoznia még az intelligencia hányadosa nem degradálódik az értelmi fogyatékosság szintje alá.

ápr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
A havi bruttó minimálbér 266 800 Ft, (gyermekek nélkül, adókedvezmények nélkül) nettó 177 422 Ft.
ápr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!