Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Győrben hol lehet bruttó...

Győrben hol lehet bruttó 550-et kapni? (25 év alatt)

Figyelt kérdés
egyetemi végzettséggel, 2 beszélt idegennyelvvel, pályakezdőként, 2 év tapasztalattal nem találok egyszerűen olyan munkát, ahol normális fizetést adnának. értelemszerűen nem a gyári, műszakos lehetőségek érdekelnének elsősorban, bár egyre inkább nyitott lennék arra is. köszönöm, egy elkeseredett fiatal.

ápr. 9. 12:26
1 2
 1/11 Aktív Szál ***** válasza:
68%

Azért az lényeges, hogy milyen diplomád van. Mert pl IT-ban játszva kapsz ennyit, de óvodapedagógusként nem.

Két beszélt idegennyelvvel én megpróbálkoznék Ausztriával is, Győrtől nincs messze.

ápr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Nekem csak érettségim van, 1 nyelvet beszélek, de bruttó másfél milliót keresek egy 3000 fős faluban.
ápr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 Közgazdász diplomám van. Kedves #2, megkérdezhetem milyen munkakörben dolgozol? :) Köszi
ápr. 9. 13:51
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
Szoftverfejlesztő vagyok.
ápr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
64%

Targoncás képesítéssel bármelyik nagyobb győri gyárban ha van több műszak.


Kávézgatós pályakezdős irodistaként sehol, hiába van diplomád.

ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nemakba adnak ennyit
ápr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nem értem, ilyen diplomával,hogyan nem találsz állást Győrben vagy környékén.


Beszerzésre, logisztikai területekre mindig keresnek embert.Gazdasági diplomásokat, nyelvtudással.

Ott az SMR, igaz nem Győrben van, de sokan ott dolgoznak Győrből is.

ápr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 scamdemic ***** válasza:
100%
Aki a mondatokat kisbetűvel kezdi, azt én se venném fel, akárhány idegen nyelvet is beszél...
ápr. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
3-as, na persze a közgazdász diplomád van akkor miért akarsz olyan szarul keresni?
ápr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Kérdező, sokan 8 általánossal nyelvismeret nélkül megkeresik ezt a pénzt? szóval miért akarsz szarul keresni?
ápr. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!