Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a kozmunkaprogram? Hol...

Milyen a kozmunkaprogram? Hol tudok ra jelentkezni Budapesten?

Figyelt kérdés
Olyan allasra lenne szuksegem, ahova automatikusan felvesznek es azonnal. Tehat nincsenek 3-4 koros interjuk es hosszutavon biztositott az allas. Informacioim szerint a kozmunkaprogram ilyen, de persze lehet, hogy tevedek.

ápr. 12. 15:10
 1/7 anonim válasza:
77%

És te közmunkából akarsz megélni?

Én gyári munkában tudnék segíteni, de gondolom az már neked túl munkás lenne ezek után…

ápr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vesznek fel sehova. Termeszetesen neztem gyari melot is. Dolgoztam is par evet ipari teruleten.
ápr. 12. 17:02
 3/7 A kérdező kommentje:
Amugy megelni annyira nem lehet belole, de elfogyott a penzem es surgosen kene valamilyen melo, ahol azonnal kezdhetek.
ápr. 12. 17:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A közmunka nem fizet jól, keress napszámos melót.
ápr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy havi közmunka Budapesten a rezsire sem elég, a nyomor legalsó szintje lehet havi 250k körül havonta, ha nincs lakásod, de az tényleg csak arra elég, ha ne halj éhen.
ápr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
250 ezer nettó már nem rossz. Pesten se!
ápr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sajnos már válogatnak a közmunkások között is. Nem olyan egyszerű bekerülni oda.
ápr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!