Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyivel jobb irodai munkáské...

Mennyivel jobb irodai munkásként dolgozni, mint fizikai munkásként?

Figyelt kérdés

Nyilván egy számítógép előtt nagyon jó dolog lehet pötyögni, mint mondjuk ápolóként pelenkázni, vagy pakolgatni egy boltban. Továbbá ember, és ember között is van különbség, egy irodai munkást sosem néznek le, mint egy bármilyen fizikai munkást.

Nem egyszer kerültem már megalázó helyzetbe. Egyszer mentem egy irodába valami ügyemet intézni, ahol a volt osztálytársam érettségivel ott ült, éreztem, hogy lenéz, a beszédéből is. Még én szégyelltem magamat belül, hogy belőlem bezzeg semmi nem lett, és én semmivel sem tudok büszkélkedni.


ápr. 13. 18:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%

Ezek az ugyfelszolgalatos ugyintezok nem keresnek jol, szoval ok szegyenkezhetnenek inkabb.

A kormanyablakokban uldogelok kevesebbet keresnek mint egy komuves.

ápr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
94%
Sokkal. Munka után is csinálhatsz fizikai tevékenységet, amennyi csak jól esik.
ápr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Sokkal.
ápr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
70%

Ég és föld kb.

Kevésbé vagy fáradt, nem megerőktető és jobban is megfiemzetik.


Tiszta környezetben dolgozhatsz és a társaság is 100× színvonalasabb.

ápr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Azért 8 òrában rohadni a monitor elött sem mindig kellemes, arròl ne is beszéljünk mennyi irodás kollega jár melo elött vagy után takarítani, hogy plusz pénze legyen
ápr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

“Nyilván egy számítógép előtt nagyon jó dolog lehet pötyögni”


Mert te nem nézed le őket, miközben azt sem tudod, mit csinálnak.

ápr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Azert egy ertelmisegi kozeg teljesen mas, mint az epitkezesen trogerolo segedmunkasoke. Nagy a kulonbseg a muveltsegbeli es a szellemi szint kozott. Tanulni kell, ez a titka... ;-)
ápr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Semmivel sem jobb.

Meló.

Csináltam hasonlót és a tököm állandóan televolt mindennel. Nap végére elfáradtam agyilag.

Persze ha valaki kifog olyan helyet ahol kummantani tud egész nap és nem csinál semmit sem akkor jó lehet.

Télen meleg nyáron klímás iroda.

ápr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Azért 8 òrában rohadni a monitor elött sem mindig kellemes,"


Inkább ott mint a szalag mellett, ahol jelezned kell a felettesednek ha hugyozni akarsz kimenni.

ápr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Fő kérdésre a válasz: sokkal-sokkal.

A kifejtéses rizsára. Attól még, hogy valaki egy 8 általánossal elvégezhető kormányablakban pultos még nem lesz belőle nagyobb ember, mint egy nem alkholista, jó szakmunkás kőműves...

ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!