Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tesco áruházi dolgozó úgymond...

Tesco áruházi dolgozó úgymond laza munka?

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék felmondani a mostani munkahelyemen (multi), mivel egyedül vagyok egy raktárban szinte és elég sok mindent csinálok (sap kezelés,rakodás (targis), sor feltöltés és sorkiszolgálás, holnapi napra előre tervezés, 5s takarítások..stb) , 9-10 órás munkavégzés hétfőtől-péntekig.

Munkaidőm is össze-vissza van, nincs benne rendszer.


Kaptam lehetőséget Tesco áruházban faék egyszerű munkavégzés lenne, árufeltöltés és kisebb raktári feladatok, mivel csapattal dolgoznak + diák melósok nem hiszem hogy egyszerre sok tennivaló lenne és kötött munkavégzés 6-14:30 eléggé tervezhető lenne az életritmusom.


ápr. 23. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

😂 Vitagenerátor kérdés ez?

Vagy tényleg világtalan vagy?

ápr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Annak érzem magam… :/
ápr. 23. 09:33
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el jó helyen vagy a tescohoz képest!
ápr. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tesco szarabb. Folyamatosan b...gat.i fognak.
ápr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Én dolgoztam ott diákmunkásként, az elején teljesen jó volt, aztán lecserélték a főnököt egy degenerált kreténre, üvöltözött meg fenyegetőzött folyamatosan, el is jöttem gyorsan.
ápr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3 évig Tescoztam. Az elején tök jó volt, tök jó kis csapat állt össze, aztán amikor elkezdtek mindent mindennel összevonni és pár havonta új áruházigazgató jött, egyre többen mondtak fel, új ember nem jött, elkezdték beszűkíteni az üzletet, kb. úgy szerették volna működtetni országszerte a boltokat mint ahogy az Aldi meg a Lidl. Kisebb lett az eladótér, kevesebb ember, de az elvégzendő feladatok mennyisége változatlan maradt.
ápr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A tesco sokkal rosszabb
ápr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát sokkal rosszabb alatt mit értesz?
ápr. 28. 22:10
 9/10 anonim ***** válasza:

8# azt hogy még a seggedbe is dióda van hogy mit mikor hol kivel mennyi ideig csinálsz vagy nem csinálsz lesik folyamatosan.

Kell ez neked? Most őszintén.

tegnapelőtt 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De ezt tapasztalatodból írod?
tegnapelőtt 18:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!