Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » IKEA, Auchan vagy UNIX mint...

IKEA, Auchan vagy UNIX mint hosszútávú munkahely?

Figyelt kérdés

Lett lehetőségem IKEA-s éjszakás árufeltöltő (450 br), UNIX raktáros vagy komissiózó (500 br) vagy Auchan árufeltöltő (? br) karrierre.


-Mindegyik egy műszakos, mivel egy délutáni képzésemmel terveznem kell, amit nem hagyhatok ki, ez napi 3 órát tesz ki a napjaimból minimum.

-Ingázás nem akadály, ez egyedül az Auchanos munkánál merülhet fel.


Mindegyikről olvastam már nagyon rosszat és nagyon jót is, így érdekelne, hogy ki mit mond, a hirdetett bérek mennyire reálisak, milyenek a munkakörülmények, a csapatok stb..



ápr. 24. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Mindet felejtsd el!

Inkább egy kissebb cég, vagy legyél e.v.!

ápr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Ikeában dolgoztam a Foodon. Az éjszakás feltöltők közül ismertem 1-2-t. Ők elég régi tagok voltak, de körülöttük sűrűn cserélődtek az emberek. Kevesen bírták hosszú távon.
ápr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Auchanba 2 haver is dolgozott, kiléptek nagyon hamar
ápr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
tanulj tovabb es szelesednek a lehetosegek
ápr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Éppen szeptemberben kezdem újra az egyetemet amit anyagiak miatt kellett abbahagynom és mellette járok infós képzésre is, hogy hamarabb is legyen valami.

Viszont addig is muszáj valamit találnom és eddig ezek jeleztek vissza.

ápr. 25. 07:52
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
felejetőssek ezek a cégek.
ápr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ezek a jelenlegi legjobb esélyeim, emiatt még mindig érdekel volt dolgozók véleménye. :)

Nem tehetem meg, hogy közértbe megyek eladónak, mert fele ennyi pézt ígérnek.

ápr. 25. 18:25
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Ikea
ápr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
86%

Unix:fizikai munka, pörögnöd kell, és pontosan dolgozni, hogy legyen teljesítményét, erre kell készülni. A HR-st kérdezd meg a részletekről.

Ikea: Eladóként profitálhatsz jó emberismeretre (vásárlók), fiatalos légkör.

Auchan: közepesnél nehezebb fizikai munka, ha tényleg dolgozni szeretnél, hosszútávon érdemes lenne egy targonca jogosítványra is rákérdezni, van-e beiskolázásra lehetőség.

Mind 3 munkánál a kitartásod és a nyitottságod kell hosszabb távon, hogy legyen pénzed!

ápr. 26. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!