Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az emberek nagyon szeretnek...

Az emberek nagyon szeretnek "belém szállni", általában nevetséges ügyek miatt. Hogy lehet ebből szolgáltatást csinálni?

Figyelt kérdés
Az a tapasztalatom, hogy hetente b#sznak le tőlem teljesen független ügyek miatt, sokszor olyan emberek, akiket életemben első alkalommal látok. Ebből arra következtetek, hogy ez nekik örömet okoz. Ha ez igaz, akkor lehet belőle szolgáltatást csinálni, de nem találtam meg, hogy mi ennek a módja. Ha valaki tud segíteni üzleti tervet csinálni, azt 50%-al beveszem. (A tapasztalataim szerint, ha lesz üzleti terv, akkor 1-2 év alatt lesz akkora jövedelem, hogy visszavonulhassunk)

ápr. 25. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Cuki vagy, de miert fizetnenek erte, ha ingyen is leb#szhatnak? Hiszen mar ezt teszik. Inkabb tanulnad megvedeni magad, vagy lepergetni magadrol az ilyesmi.
ápr. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már tört el kéz ilyen szituációban, de "tízmillió ember" kezét nem törhetem el. Ma rossz napom van. Ma nem pergett le rólam egy szokásos anyázás, de olyan mennyiségben kapom az anyázásokat, hogy a kérdés teljesen komoly. Biztos vagyok benne, hogy megfelelő üzleti tervvel annyit kereshetünk, amit nem szégyenlünk.
ápr. 25. 10:14
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Es mi az oka, hogy anyaznak?
ápr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Valami bajuk van valakivel, akivel nem anyázhatnak. (főnök, férj, feleség, ügyfél) Én kéznél vagyok, velem anyáznak. Akár az Ukrán háború, vagy az emelkedő autóárak miatt.
ápr. 25. 10:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Kell egy ilyen betelefonálós műsort csinálnod az atv n vagy hasonlón mint régebben az Anettka!

Az is ebből kaszált...

ápr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ok, de miert pont veled csinaljak?

Vekem pl nem anyaznak random emberek (ismerosok sem). Valami olyan munkad van, h mindig rosszkor vagy rossz helyen, vagy rad van irva, h velem lehet, vagy provokalod oket?

ápr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem rám van írva, hogy senkinek sem taposom ki a belét, nem verem bucira a fejét, ha belém köt. Sajnos egy békés ember vagyok. Általában a belémkötést is birka módon tűrőm.
ápr. 25. 11:59
 8/9 BeefEater ***** válasza:
Lehetnél például itt pincér: [link]
ápr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En se taposom ki a beluket, kedves vagyok stb, megse kot belem senki. Valahogy ez nem magyarazat.
ápr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!