Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Olyan cégek, ahol full home...

Olyan cégek, ahol full home office-ban dolgoznak az emberek?

Figyelt kérdés
Ügyfélszolgálatos munkaköröket keresek. A Vodafone és a Telekom tuti, hogy ilyen, ezen kívül szeretnék még gyűjteni cégeket, ahol szintén home office van.

ápr. 25. 13:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, és nem értékesítő.
ápr. 25. 13:50
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Sok sikert.
ápr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Aktív Szál ***** válasza:
69%
A kulcsszó: milyen nyelven beszélsz?
ápr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 BeefEater ***** válasza:
100%
B2B tech support, keresünk embert 100% home office-ra. Ha van legalább 5 év releváns szakmai tapasztalatod és tárgyalóképes angolod...
ápr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

4-es, nekem van!

Tudsz küldeni üzenetben linket, hogy tudjak CV-t küldeni?

ápr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 BeefEater ***** válasza:
56%
#5, küldök privit.
ápr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
52%
Őszintén, ha ennyit nem bírsz mások segítsége nélkül megoldani, hogy akarsz ügyfélszolgálaton dolgozni?:D
ápr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezek az állások bejelentettek, ugyanúgy adózni kell?
máj. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen.

Ügyfélszolgálatos tapasztalatom van egyébként magyar és angol nyelven is. Elsősorban angolos helpdesk állást szeretnék és annak reményében írtam itt ki a kérdést, mert tavaly pont egy ilyen állásra keresett meg egy toborzóiroda, csak akkor még dolgoztam más helyen és nem különösebben érdekelt. A cég nevére persze nem emlékszem, de azt tudom, hogy talán holland IT cég volt, de Magyarországon is van valami érdekeltségük, nem tudom...

Azért érdeklődtem itt, mert korábban amikor álláskeresésben voltam, ezt az állást/céget nem találtam meg, és gondolom, hogy még ezen kívül is lehet jó pár ilyen cég.

tegnapelőtt 08:41
 10/10 anonim ***** válasza:
9# Szuper. Biztos találsz másik céget, a konkrét cég helyett.
tegnapelőtt 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!