Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mik az érvek és ellen èrvek...

Mik az érvek és ellen èrvek az ellen hogy Revoluton keresztül vásároljak Kripto valutát?

Figyelt kérdés

Számomra sokkal egyszerűbben a kezelèse mint pl a Binance vagy bármelyik másik platform.


Tény, hogy nem vagyok nagyon kompetens még ebben a Kripto világban, de próbálkozok.


Tehát olyanokra lennék kíváncsi hogy pl ki utalásnál sokkal több pènzt vesz le? Vagy nem annyira megbízható? Vagy mégis mi?


Egyszerűen ezen a felületen keresztül egyszerű az egész mint az egyszer egy.



ápr. 30. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Próbálj befizetni mondjuk 10 ezret! Aztán egy hét múlva próbáld meg kivenni forintba, és majd meglátod mennyi is valójában az "1X1"...
ápr. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Én úgy tudom, hogy Revolutnál nem lehet saját wallet-be utalni a kriptót, szóval amit ott veszel, az technikailag nem a tiéd, hanem a Revoluté, mert az ő walletjukben lesz tárolva. Ez persze nem biztos hogy bármi rosszat is jelent, nem tudom én sem kriptózok (még). De úgy hallottam régi kriptósok jobban szeretik saját walletben tartani.

Ezen kívül szerintem a FIAT <-> kriptó átváltások után is magasabb díjat számol fel mint a Binance.

ápr. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Magasabb díj, valójában nem te tárolod, borzasztó kicsi coin/token választék. 30/F
máj. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A blockchain tech lényege a digitális tulajdon megvalósítása. Persze, hogy te hordod a saját pénztárcádat! Hogy merül fel egyáltalán kérdésként ez?
máj. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
500 forint minimum díj van egy tranzakción, ami elég magas, ha kicsiben akarod csinálni. Én pár ezer forintért vettem, többet nem kockáztatok. Mondjuk Revoluton se tartok többet 50k-nál.
máj. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!