Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri katonának menni diploma...

Megéri katonának menni diploma nélkül?

Figyelt kérdés
Januárban tervezek csatlakozni a honvédséghez,de nincsen diplomám és kíváncsi vagyok arra,hogy mennyire érdemes akkor belépni a seregbe. Egy katona ismerősöm azt mondta,hogy ő boldogul diploma nélkül mivel akkor is kilehet jutni missziókra aki meg akar tanulni és van benne potencia az úgy is tovább képzik mivel a honvédségnek érdeke az,hogy minél képzettebb embereik legyenek. Ti mit gondoltok?

máj. 3. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Érettségid van? Ha igen, jobb a szitu, van kilátás tisztképzésre. Meggazdagodni nem fogsz, de van akinek megéri, akibe ég a hazaszeretet és hajlandó bármit feláldozni érte.


Ha nincs még érettségid se, akkor csak akkor éri meg, ha nem zavar, hogyha rendes végzettség nélkül ér valamiféle fegyveres konfliktus golyófogónak használnak majd, persze.

máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Érettségi megvan csak diplomám nincsen de gondolkodtam azon,hogy elmegyek jogi egyetemre,mellette tartalékos leszek aztán egyetem után megyek szerződésesnek
máj. 3. 19:56
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Akkor inkább az NKE-re erdemes menni es ott honvdesegi szakra.
máj. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Megéri! Nem egy ismerősöm dicsekedett, hogy szakmunkásként került oda, fizették az érettségijét, diploomáját, meg a fizujuk is folyamatosan nőtt.
máj. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jelen világpolitikai helyzetben a megéri/nem éri meg tengelyen hová helyezed a saját testi épséged/egészséged?
máj. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!