Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szüleim azt akarják hogy...

Szüleim azt akarják hogy menjek a lidlbe dolgozni de nem tudok semmit sem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma el kuldtem a jelentkezest

Es azt akarjak hogy menjek be a lidlbe dolgozni mert keresnek pékeket de én semmit sem tudom azt sem tudom a kifli vagy a zsemlét hogyan kell megcsinálni

Jartam meg 2 eve suliba gyakorlatra egy pékségbe de ott nem is nagyon engedtek nekunk semmit sem nagyon ritkan hagytak hogy csinaljunk valamit meg ha csináltunk is akkor meg csak formaztuk meg pakoltuk a tesztakat sosem volt olyan hogy mi kavartuk volna ki vagy ilyesmi. Es itthon sem engedtek soha sem csinaljak valamit vagy probalkozzak valamivel de mindig levsesznek hogy nem tudok semmit de sosem engedik meg hiaba mondom akkot meg azt mondjak mert te nem csinalod sosem, ha meg csinalom ordibalnak velem meg elzavarnak onnan

Sosem sutottem semmit sem


Es ha el kell mennem es pl kerdezi hogy hogy csinalod a kiflit vagy a zsemlet vagy briost es mondom nem tudom meg sosem csinaltam

Vagy ha mondja hogy mutasd meg hogy hogyan csinalod nem tudok semmit sem csinalni


Nekem jo lenne olyan munka ahol pl csak pakolnom kell a boltba meg cimkezni ezek mennenek de penztarosnak nem lennek jo matekbol is 2-es voltam mindig gyorsan szamolni nem tudok siman atvernenek penztarba

Szoval en igy nem tudom milyen munkat vallaljak

Ami nincs messze pl barcika vagy miskolc es nem kell hozza mas szakma mert pek cukrasz szakmam van



máj. 8. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lidlben mindenki ugyanazt csinálja, egyszer kasszáz, máskor a kész, fagyasztott pékárut süti ki, máskor meg pakolja az árut stb
máj. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Honnan tudod?
máj. 8. 19:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs pék, meg kasszás. Ott az van, hogy azt kell csinálnod amire épp a legnagyobb szükség van. Péknek sem kell ész, nem baj ha nem tudsz semmit, mert a fagyasztott terméket be kell tenni a sütőbe és amikor csilingel a gép akkor ki kell venni. Számolni sem kell tudni a pénztárban, mert kiszámolja helyetted a gép a visszajárót.
máj. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha behívnak, menj el nyugodtan. A vezetővel őszintén beszélj a szakmai tudásodról, majd ő eldönti, hogy alkalmasnak gondol-e? Ha felvesznek, a próbaidő alatt pedig vagy belejössz, vagy áttesznek árufeltöltőnek.
máj. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Szikszai.B ***** válasza:
100%

Egyrészt ahogy írták, a Lidl-ben mindenki csinál mindent.

Másrészt ott neked nem kell tésztát gyúrnod meg kelesztened, ők fagyasztva kapják a félkész pékárut, neked csak be kell tenni a sütőbe, beállítani adott hőmérsékletre és időpontra, és ha jelez a gép, ki kell venni, ennyi.

máj. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"nem tudok semmit sem"

Kiváló bolti dolgoz.... akarom mondani alkalmazott leszel.

Ahogy 1-es írja: ott bizony nem kell "kavarni", csak betolod tepsin a sütőbe az kamionról leszedett fagyasztott péksütit és készre sütöd. Ahhoz sem kell túl sok ész, mert automaták a sütők, vinnyog ha kész van. Kiveszed, beborítod a parasztoknak a polcra oszt mész a dolgodta tovább.

máj. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor jó, már megnyugodtam, nem stresszelek ez miatt csak hát nem tudom hogy mikor fognak hívni ma delutan kuldtem be online a jelentkezést, de nem hiszem hogy felvesznek, mert az oneletrajzot nagyon hosszura irtam
máj. 8. 22:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, hívtak azóta?
máj. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem hívtak még, de szerintem nem is fognak már kellett volna
máj. 10. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!