Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Őszintén!! Mennyi pénzt kapsz...

Őszintén!! Mennyi pénzt kapsz havonta?

Figyelt kérdés

Ha nem heti 5x 8 órát dolgozol, akkor írd oda kérlek, hogy mennyit.

Köszi


(Ha megvan 30 válasz, akkor én is kiírom, hogy mennyit kapok!)


máj. 13. 13:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Egy elég hülye de találó hasonlattal jövök inkább, mivel én már tudom mi a különbség!


Szinglilét = zsebszámológép

Házasság = Szerverpark


Valahogy így.


Próbálj meg egy normális családot találni inkább, hosszabb távon jobban jársz!

máj. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Nettó 300, de ebben benne van a bérlettérítés és a Szép kártya is. Most emeltek rajta nem olyan régen, eddig még kevesebb volt.
máj. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

12:05

Egyedül aludni amúgy jó, nem horkol senki melletted, kipihenten ébredsz. Én utazni is egyedül szeretek a legjobban, voltam már másokkal is... De sokkal több dolgot láttam, amikor nem kellett máshoz alkalmazkodni, sokkal kötetlenebb, szabadabb az ember. Persze ehhez az is kell, hogy valaki ne legyen kapcsolatfüggő, szerencsére én sose voltam az.

máj. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom, én egy 15 éves távkapcsolaton vagyok túl a házasságom előttről, amiben csak egy közös karácsony volt és egy többhetes nyaralás, pár hosszúhétvégével.

Szóval soha többet szingliélet!

máj. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
33%
Lessz a franc mégegyszer hétvégi szerető kéthetente!
máj. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
256-E, de nyáron le fognak szedni rólam plusz munkát 12-ezerrel.
máj. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!