Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen mekibe/kfc-be dolgozni?

Milyen mekibe/kfc-be dolgozni?

Figyelt kérdés

Korábban rendőrként dolgoztam majd 1 éve biztonsági őr vagyok.

Kb semmi dolgom elunom az agyam egész nap ülök telefonozok és elegem van már ebből a semmit tévéből. Fizu nem rossz ahhoz képest hogy Borsodban vagyok, 260-300. Szívesebben dolgoznék mondjuk egy mekibe / kfc-be. Ott legalább nők is vannak és nem unnám végig az egész napomat.

26 f



máj. 14. 10:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Stresszmentes, illemtudó vendégek, gyönyörű munkakörnyezet, jó bérezés és még sorolhatnám.
máj. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Inkább menj Burger Kingbe, ott megehetsz naponta (amelyik napokon dolgozol) egy menüt ingyen, minden más 50% kedvezménnyel van neked, haveroknak pedig 20%.
máj. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igazából én már ezt a semmittevést unom, ezért szeretnék valami pörgősebb munkát. Mennyit keresnek átlagosan ilyen gyorséttermekbe? Gondolom annyit vagy többet, mint én vagyonőrként.
máj. 14. 11:04
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
A kezdőbér a garantált bérminimum körül van, de a próbaidő után azonnal emelik. Meg még gyűjthetsz rá a pótlékokkal, ha 18 óra után is dolgozol, ha 22 óra után akkor extrán.
máj. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%

"Igazából én már ezt a semmittevést unom, ezért szeretnék valami pörgősebb munkát."



Bolond vagy ember!


Ezekbe ahová készülsz kihajtják a beledet pár forintért, próbaidő előtt meg kirúgnak! Összevissza osztanak be, tervezhetetlen és szervezhetetlen lesz az életed, egy rakás balesetforrásnak és vegyi anyagnak kitéve és dögmelegben!


A nettó órabéred nem fog kijönni annyira ezekben az éttermekben mint amennyit őrként kereshetsz!


Inkább vállalj kevesebb őrmunkát, ha már eleged van és a szabadidődben kezdj el értelmes tevékenységeket csinálni, akár hobiból akár pénzkeresetnek!


Hány órát nyomsz egy hónapba?

máj. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Én mekiztem burgereztem és kfc-ztem is diákkoromban is meg amikor még nem volt piacképes szakmám akkor főállásként is!


Főállásba kevesebbet fizetnek mint a diákoknak.. Sokkal kevesebbet!


Nekem a napernyőről való galambszar takarítástól a csikkszedésen keresztül a piszoártakarításon át a csatornapucolásig, meg a szendvicskészítéstől fagyigépbeállításon át a fagyasztó kamra takarításig, az olajszűrésen keresztül a szemétprésig minden megvolt.


Régen még az utcára, meg a füvesített területekre is kizavartak takarítani meg csikket szedni, ha nem volt elég vendég!


De annyit már most elárulok, hogy a KFC a legbetegebb hely az összes közül!

máj. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbb gyors étterembe az van, hogy ha valamit nem akarsz megcsinálni, akkor mehetsz haza!


Kasszába vendégekhez azok kerülnek akik tényleg jól néznek ki, és igényesen beszélnek.

A többi vagy a konyhára, vagy ahol hely van.

máj. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

KFC nek van egy ilyen kis "vörös könyve", mint a kommunizmusba.

Ez kb 100 oldalon taglal mindenfélét javarészt amerikai mértékegységekkel. (csupa okosság ám😂)


Na ezt betéve fejből kell tudnod az utolsó mondatig mire letelik a próbaidőd, aztán szóbeli "vizsga" meló közbe, ha nem megy akkor elköszönnek!


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Gondold át mire vállalkozol...

máj. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem tudtam hogy ilyen gáz ott dolgozni, takarító mire van akkor ha az éttermi dolgozót fogják be csikket szedni meg sepregetni?!

5# napi 8 órába vagyok hivatali munkaidőbe igazából nincs a melóval baj csak ennyi hogy unalmas és egész nap csak telefonozok, itt az irodistak keresnek ennyit mint én szóval csak ennyi a bajom hogy unatkozok lassan telik az idő általában havi 164-180 órát dolgozom.

máj. 14. 12:47
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el arany életed van!


Takarító akkor van, ha nincs aki csinálja éppen és 4 órásba nyugdíjast raknak be, de csak a csúcsidőkbe, aztán aki éppen "felesleges" mert kevés a vendéág az van kihajtva takarítani, aztán mehet vissza konyházni, vagy belül takarítani.


Van ezekben hátérmeló is, hűtőpakolás, takarítás, sütők takarítása, húsok előkészítése, felolvasztása (mind fagyasztott), fűszerezése, előkészletek a holnapi napora stb.


Pöröghetsz egész nap!

És kapsz kb 2x15 perc szünetet amibe pisi kaki kaja cigi, minden benne kell legyen.

máj. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!