Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megváltozott munkaképességű...

Megváltozott munkaképességű vagyok. Beírnám az önéletrajzba vagy ne írjam be. Ti beírnátok?

Figyelt kérdés
máj. 16. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, milyen munkakörre jelentkezel, milyen módon megváltozott munkaképességü vagy, stb. Pl. ha focistának jelentkezel és csak mankóval tudsz járni, az nem optimális, vagy ha komoly pszichikai problémád van (súlyos depresszió, skizofrénia vagy hasonló), akkor nem vagy alkalmas olyan munkakörre, ahol emberekkel kell foglalkozni egész nap.

A kérdésed a közölt infók alapján nem megválaszolható.

máj. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Irodai munkáról van szó. Van egy enyhe bőrproblémám valamint nehezet nem emelhetek. Ezek szerintem nem kizáró okok.
máj. 16. 09:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen esetben nem feltétlen kell megemlíteni, esetleg csak azt, hogy maximum X kg-ot emelhetesz egészségügyi okokból. (feltételezem, az utóbbi a megváltozott munkaképesség oka).
máj. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jobb, ha beleírod.

Egyfelől adokedvezményt vehet igénybe utánad a munkáltatód vagy akár bértámogatást is, máfelől már vannak cégek akiknek kötelező az adatszolgáltatás is erről és kvótához kötött.

máj. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BeefEater ***** válasza:
#4-el értek egyet. Ha hivatalosan megváltozott munkaképességű vagy, az egy multinál előnyt is jelenthet.
máj. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Írd be általában cég kedvezményt kap ha van ilyen alkalmazottja.
máj. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!


Akkor beírom az önéletrajzba.

máj. 18. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!