Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit lehet keresni Magyaror...

Mennyit lehet keresni Magyarországon 2 vegyészmérnöki diplomával 2-3 éves munkatapasztalattal vegyipari cégnél (ez multi cégnél volt)?

Figyelt kérdés
Ha privátban írsz, azt külön köszönöm!

máj. 16. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

Ország melyik részén?


Nem sokat. Már a vegyészmérnöki diploma is kb büfé diplomának számít. Ha jól akarsz keresni végezz el egy rendes szakmát, vagy menj el orvosi egyetemre.

máj. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha nagyon jó vagy benne, akkor megkeresheted a felét annak, amit egy frissen végzett szoftverfejlesztő keres.
máj. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És szoftverfejlesztőbek meddig lesz munkája? 2-3 év? Az Al már most jobb, mint egy junior.
máj. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyészek és az építőipari mérnökök szarul keresnek.
máj. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
512441 forintot per ho
máj. 17. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak rosszabbul fizető mernok szakmák. Sajnos sztem a vegyész is ilyen sok esetben. De az épìtész, épìtő, közlekedés, környezet,élelmiszer meg hasonló mernoki szakmák is ilyenek sztem. Info, villamos,mechatronikai mérnök trió jó,utánuk meg még a gépész.
máj. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok autoiparban dolgozó vegyészt/vegyészmérnököt ismerek. Ők szerintem jól keresnek.
máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!