Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közalkalmazott lettem, beszámí...

Közalkalmazott lettem, beszámítják vajon az elmúlt 6 év egyéni vállalkozásban töltött éveimet?

Figyelt kérdés

Akkor is tanár voltam, most is az lettem... Hogy tudnám (mire hivatkozva) elfogadtatni a vállalkozói éveimet, hogy ne az 1-esen kezdjem a közalkalmazotti bértáblát?

Köszönöm előre is, ha kapok választ!


2010. okt. 28. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszámít, nekem is beszámították, én öt évig voltam előtte vállalkozó (nyelvtanítás). Az apehba küldtek be, ott kellett munkáltatói igazolást kérnem (vállalkozóknak az apeh adhat, ne kérdezd miért) arról az öt évről. Mondtam az apehnál, hogy mihez kell, és rögtön képben voltak. Ezenkívül volt még fél év sima alkalmazotti jogviszonyom (az nem is tanári). Ezek alapján rögtön a 3-as kategóriába soroltak.
2010. okt. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
NAGYON-NAGYON HÁLÁSAN KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. okt. 29. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!