Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Beragadt a bérem, érdemes...

Beragadt a bérem, érdemes ismét elkezdeni új munkahelyet keresni?

Figyelt kérdés
Eddig akármikor váltottam munkahelyet, mindig tudtam szintet ugrani a fizetésben, viszont most 3 éve megragadtam egy helyen, elég sok értékes tapasztalatot is összeszedtem ezidő alatt, viszont úgy érzem, hogy elmentek mellettem a fizetések, a 3 év alatt 7%/év volt a bruttó béremelés.
máj. 21. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy érdemes, mindenki ezt csinálja, aki nem cégen belül lépked felfele plusz felelősségért.
máj. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy látod hogy van lehetőség arra hogy legalább 15+% ot megkapj vagy ugródeszka egy pozíció akkor mindenképpen érdemes váltani.


Célszerű azért úgy választani hogy karrierben is előre tudj lépni hogy jobb lehetőségek nyíljanak meg előted

máj. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha cégen belül nincs lehetőség jobban fizető munkakörre, sem pedig előrelépési lehetőség nincs, akkor bizony frissíteni kell az önéletrajzot és pályázni.
máj. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
válság van, ez nem meglepö
máj. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3 ev alatt mennyi infláció volt ? 30 % vagy több? Oda rakhatod mellé a 7 % emelésedet, és a különbözet az amivel kevesebbet ér a bered. Kb 20 %ot. Elég nagy leértekelődés, számomra nem is lenne kérdéses, hogy valtsak. Persze én okosan csinalnam mert most nehezebb ugrálni. Munka mellett keresnek új helyet. Ha van valtanek .
máj. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már az is luxus lassan, hogy normálisan bejelentsenek, (minek tennék, ha úgysem lesz nyugdíj) inkább efoztatnak az is elmegy 6 hónapig okosba!
máj. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!