Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mikor behivnak 2-3 allasinterj...

Mikor behivnak 2-3 allasinterjura is, hogy intezitek, hogy nehogy a szek koze uljetek?

Figyelt kérdés
Ha tobb helyre is felvennenek.
máj. 22. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Mit kell ezen intezni?
máj. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Én sem értem a kérdést.


Két szék közé akkor szokott esni az ember, ha felmond a meglévő munkahelyén még azelőtt, hogy fixen várnák egy másik helyre. Esetleg ha elutasítasz egy ajánlatot ahova fixen felvettek volna hogy olyan helyen próbálkozz, ahova nem biztos még hogy felvennének.

máj. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Amíg nincs aláírt szerződés, addig bármit lehet mondani. Azt is, hogy elfogadod az ajánlatot. Általában telefonon keresnek meg a "jó hírrel", hogy felvettek. Ott pedig mondhatod azt, hogy elfogadod az ajánlatot és csak jövő héten tudod aláírni a szerződést, mert egyéb más dolgaid vannak, de a helyzet úgyis adja majd. Addig pedig visszaszólhatnak a priorítást élvező helyről, ami azért megtörténik általában 1 héten belül. Ha az pozitív visszajelzés, akkor bemész és alairod azt. A másikat pedig visszamondod telefonban.


A másik variáció, amikor e-mailben küldik a szerződés részleteit, hogy felvettek. Arra is van általában 1-2 heted, hogy dönts. Ott is ugyanez.

máj. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Amíg nincs írásos állásajánlat olyan helyről, ahol szívesen dolgoznék, addig nem mondok fel.
máj. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már fel vagyok mondva, új helyekről van szó.
máj. 22. 17:54
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Akkor már a két szék között ülsz.
máj. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha több helyre felvennének, akkor te döntesz.
máj. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Okos ember nem mond fel addig, amíg nincs fix új hely, max akkor ha már semmiképp nem bírja a régi helyen.
máj. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én direkt pihenni akartam fél évet..
máj. 22. 18:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor továbbra sem értem mi a kérdés.
máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!