Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek a Logisztikai...

Szerintetek a Logisztikai Ügyintéző nőies vagy férfias szakma?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tökmindegy. Add be a pályázatot, aztán majd kiderül, hogy bögyös macát keresnek-e csincsás néven, vagy olyat, aki ért hozzá.
2010. okt. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyik sem kifejezetten. alja csinovnyik meló, mint az összes többi ügyintéző/adminisztrátor, de ha kell a lóvé akkor kell a lóvé.
2010. okt. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Alja csinovnyik meló még mindig ezerszer jobb, mint alja szalagmeló, végig állva, heti három 12 órázással.
2010. okt. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy "nőies" vagy "férfias" szakma.
2010. okt. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De van.

"óvónő". "takarítónő". "titkárnő". :P

2010. okt. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, pontosan mit kell csinálni.

Szerintem a kordinátor egész biztos, hogy nőies, a rakodómunkás meg egész biztos, hogy férfias. De hogy az ügyintéző mit csinál, arról gőzöm sincs.

2010. okt. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Logisztika= raktáros/férfi/+ügyeket intéz/ffi+nő-legtöbbször/. nekem is ez a végzettségem,de nem kérek belőle:)
2010. okt. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!