Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mik akartatok lenni fiatal...

Mik akartatok lenni fiatal korotokban és most mivel foglalkoztok? Szeretitek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Régész, vagy orvos, vagy tőzsdecápa:) Jogász vagyok és utálom:S:S:S:(((((
2009. jan. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos, mint minden második gyerek :) , vagy olyan aki sokat vásárol :) ! Boltunk van :) elég sokat vásárolok :) És szeretem :):):) !!!
2009. jan. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Én még most is fiatal vagyok :)
2009. jan. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Lány vagyok és hegesztő akartam lenni vagy festő,most pultos vagyok egy kocsmába és imádom:):)
2009. jan. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
én matek-francia szakos tanár akartam lenni 4es korom óta, aztán most az apeh-nál dolgozom , nem olyan rossz. :)
2009. jan. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nyugdíjas akartam lenni. A munkám meg gyűlölöm, mert idegileg kicsinál, de kapcsolatok híján és saját tőke híján csak egy multiba lehetek egy kis szegecsecske és még ennek is örülhetek. Talán változtatnom kellene valamit és akkor talán lehetnék segítő főállásban is, mint ahogy magánéletben szívesen segítek az embereknek.
2009. jan. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szakácsnak mentem volna a legszívesebben 13-14 évesen. Most, egy Multi cég leány vállalatánál vagyok termelési vezető. Szeretem.
2009. jan. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Kislányként állatorvos vagy tanítónéni szerettem volna lenni, jó, hogy nem lettem, a beteg állatokat nem bírnám nézni, a tanári munkához pedig nem lenne türelmem, plusz kevés a fizetésük ahhoz képest, hogy milyen fontosnak és meghatározónak tartom a munkájukat.

A mostani munkahelyemen a kollégák nagyon rendesek, ez nekem sokat számít, a munka pedig mindig unalmasabbá válik, ha már beletanultam, kivétel ha nagyon kreatív szakmát választottam volna, de nem volt hozzá tehetségem.

Alapvetően elégedett vagyok, nem vagyok stresszben a munkahelyemen, az, hogy lelkesedem vagy szeretem, talán túlzás lenne.

5-10 évenként szerintem mindenkinek váltani kéne, de a "megújuláshoz" szükséges szakmai képzések sokba kerülnek, és nehéz munkát találni ebben a nagy munkanélküliségben.

2009. jan. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
12 éves koromban gyors-és gépíró akartam lenni. 8 osztály után dísznövénytermesztő, vagy agronomus. Érettségi után védőnő képzőbe jelentkeztem, de nem vettek fel, akkor el akartam menni optikusnak, de nem volt kolesz.Akkor elmentem gyógyszertári asszisztensnek, de nem iskoláztak be és eljöttem onnan. Dolgoztam bérelszámolóként, közben elvégeztem a 2 éves közgazdasági kiegészítőt. Majd Tb.ügyintéző lettem, elvégeztem a középfokú tb.ügyintézőit is. Közben pénzügyi előadó lettem, utánna munkanélküli. Ez volt a legjobb "állásom". Itt aztán tanultam 1000-el. Először elvégeztem a számítógépkezelői tanfolyamot, majt a banki és vállalkozói ügyintézői tanfolyamot, és a valutapénztárosit is. Isteni volt. Akkor már 40 éves lettem, sok görcsölés után elhelyezkedtem egy Kft-nél általános ügyintézőnek, pénztár, számlázás, pénzügyek stb. Most is itt vagyok. Tanultam volna tovább, mérlegképes könyvelőnek de a munkaügyi hivatalból már kipöcköltek, túl sok tanfolyamot végeztem már el. Most 52 éves vagyok. Váltanék, mert unom már ezt a munkát, ennél érdeklődőbb és kreatívabb vagyok, hogy itt ücsörögjek nevetséges pénzért. De már az irodai munka nem érdekel 34 év után. Most lakberendezői tanfolyamra, vagy becsüs, ill. ingatlanközvetítő tanf.-ra szeretnék járni, de már csak hobbi szinten, én már nem dolgoznék ezekben a szakmákban, de most nincs időm tanulni. Két év múlva itt hagyom ezt a "jó állást" elmegyek munkanélkülinek és kitanulok valami jó szakmát hobbiból és várom, hogy adjanak valami nyomorult nyugdíjat. Ez volt az én munkás életem röviden. Azért annyira nem volt gázos. Meleg, tiszta helyeken dolgoztam, aránylag művelt, érdekes emberek társaságában. Jobb és rosszabb is lehetett volna. Ja és most tanulok autót vezetni.
2009. jan. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!