Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen hely a szolnoki járműja...

Milyen hely a szolnoki járműjavító? (MÁV)

Figyelt kérdés
Milyen munka hely, hogy van bejárás,utazási hozzá járulás meg hasonlók? Hegesztőként mennék oda,de ahogy hallottam csak Trenkwalderen keresztül vesznek fel embereket,azt,hogy cégen keresztül menjek,hogy tudnám meg oldani?
2010. nov. 3. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
egy (hálistennek) távoli rokonom dolgozott ott, meg egy ismerős apja. A 8 általános meglett nekik 20 éves korukra. A rokon megbolondult (ápolásra szorul, egy leves mellett éhenhalna) a másikról nem tudok. Szóval úgy képzeld el ilyen arcok vannak ott. Kerülném azt a helyet. Ellenben a Fémsajtoló kft vagy mi a neve az jobb , kint van a besenyszögi út felé, én diákként voltam ott vagy 1 évet és tetszett, mondjuk majd besz*rtam mikor 10es vaslapokat kellett pakolgatni 12órában. És lehetőség van túlórára is, egy kolléga folyamatosa 14-16 órákat tolt, habár ezt nem lehet sokáig így de a fizun eléggé meglátszott. És megrendelésre dolgoznak,tavaly mikor eljöttem kötöttek egy 4évre szóló szerződést. Menj be személyesen és úgy érdeklődj náluk! (a főnök fia egy kopasz 22 év körüli srác, az egy f*sz ne azzal beszélj:D (kazánokat készítenek meg kandallókat, de az ottani hegesztők nagyon sz*r melót végeznek. Majd írj hogy mi volt=)
2010. nov. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jó,köszi,de nem arra válaszoltál amire kellett volna,így nem segítettél semmit...
2010. nov. 4. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!