Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy elektro mérnök tulajdon...

Egy elektro mérnök tulajdon képpen mit csinál?

Figyelt kérdés
Most állok pályaválasztás előtt és nem tudom eldönteni hogy mivel akarok tovább menni, és ezen az egyen gondolkoztam el, eddig.
2010. nov. 5. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
14%
Egyszerű: elektromosságot mér!
2010. nov. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

Olyan tudtommal nincs, hogy elektromérnök.Ezeket a helyeket villamosmérnökök töltik be, de ilyenről még nem hallottam.Van energetikus (vagy üzemmérnök), elektronikai szakember, mikroelektronikai, automatizálási stb mérnök de ez valami kitalált akármi szerintem elektronikai mérnök akart lenni.Ő áramköröket tervez / esetleg tesztel is.


a válaszolónak:Olyan fizikai mennyiség nincs hogy elektromosság, tehát mérni sem lehet....

2010. nov. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Wikipedián van ilyen.
2017. okt. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!