Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol kereshetnék 30-as, két...

Hol kereshetnék 30-as, két diplomás, idegen nyelven beszélő nőként havonta 200 ezret, úgy, hogy nem szex, és hasonlót mondtok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Milyen az a diploma?
2010. nov. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tanár+ kommunikáció
2010. nov. 7. 10:41
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
.. Akkor sehogy, csinálj meg egyet, de normálisat.
2010. nov. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
:DDD okj-s végzettség többet ér, ezt úgy mondom hogy nekem is tanári van, most tolom a gépészmérnökit. De hogy te 2 olyan hulladékot is csináltál grat :D
2010. nov. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Én kommunikáció diplomával napi 60-80-at keresek trénerként... vajon az okj-val mennyit keresnék?


Szóval ha van valamilyen szakmai múltad, keress fel pl. trénercégeket, szervezz oktatásokat akár magad is.

2010. nov. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 big4 válasza:
76%

500-700 ezret is kereshetsz ha jó helyre mész. (egy bankban ilyen végzettséggel simán meg lehet csípni egy középvezetői állást és ott a fizu ennyi!!!)

Persze nem árt egy kis hátszél, de anélkül is van esély.

Bankok, biztosítók, multicégek, nagy állami érdekeltségű cégek (pl Mol, Postabank, Máv), elit cégek (pl Ernst & Young, Google, Microsoft). stb stb

Ezeket gyűjtsd le egy adatbázisba! Minél több annál jobb. Legyen legalább 50-100-as listád. Nem kell agyalni semmin - hogy milyen munkakör meg ez és az - hanem a nagy számok törvényére menni. Mindnek elküldöd az önéletrajzod, a humánpolitika e-mailjére és még egy fax sem árt, vagy levél. Kötelesek minden beérkező postát iktatni, semmit sem dobnak ki!!!!

Valami ilyen szöveggel hogy "T. HR osztály! Elnézést a zavarásért! Kérem vegyenek nyilvántartásba mint álláskeresőt és ha releváns területen üresedés van, számíthatnak rám..! Önéletrajzom melléklem..." vagy valami ilyesmi.

Egy ilyen kampány majdnem mindig bejön...!

;)

2010. nov. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Omerta_ válasza:
72%

Az előttem válaszoló érdemben válaszolt, én sem tudok jobbat, csak annyi hozzáfúznivalóm lenne, hogy 15 éve, mikor én mérnökként végeztem, a sok lóger bulifüggő mind tanárnak ment, mert ott nyugodtan tolhatták gimi után is a partit éjjel nappal, és aki ezt meg akarta még fejelni plusz 3-5 évvel, az meg ilyeneket nyomott, mint a kommunikáció szak. "Hogy legyen valami hasznos is" persze az is alibiből.


Nem a posztolót bántom, az én ismerőseim voltak ilyen alja gondolkozásúak, de nagyon sokan.

2010. nov. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
50%
sajna elég büfészakokon végeztél...így max biztosítási ügynökként kereshetnél annyit, de azért fel a fejjel nekem is hasonló végzettségem van..
2010. nov. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alkuszként, az nem egyenlő az ügynökkel!
2010. nov. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!