Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aegon biztosító is házalósdi?

Aegon biztosító is házalósdi?

Figyelt kérdés
Hívtak személyes találkozóra... csak jó lenne, ha irodai munka lenne inkább...
2010. nov. 15. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy mi a pozíció megnevezése. Ha pénzügyi tanácsadó, ügyfélkapcsolati menedzser stb. akkor az biztosítási ügynököt takar. Ha adminisztrátor vagy ügyintéző, akkor irodai munka.
2010. nov. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy azt írta, hogy vállakozói kell. de azt nem írták le ,hogy mit kell csinálni...
2010. nov. 15. 13:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha vállalkozóként kellenél, akkor egyértelműen ügynöki munka. :(((
2010. nov. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nah remek... :( Akkor elmegyek, meghallgatom, és kész... soha nem jön valami értelmes munka!!!!! vááá
2010. nov. 15. 13:38
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, hidd el, nem vagy egyedül a problémával... Én már teljesen kétségbe vagyok esve, hogy mi lesz velem... :(
2010. nov. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utálom ezt a helyzetet! Egyébként a hirdetésből ki sem derült, hogy ez az Aegon... csak ma felhívott a nő, hogy ráérek e délután személyes találkozóra... és még akkor sem mondta meg, hogy milyen cég ez, csak a nevét mondta... Én meg elmentem oda abba az üzlezházba, és megnéztem a kapucsengőn... lehet, sejtenek vmit, hogy ilyen munkát nem szívesen csinál senki... na mind1...
2010. nov. 15. 13:43
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez bizony akkor ügynöki lesz...

Én már egy az egyben megkérdezem telefonban a cég nevét és a pozíciót. Ha mellébeszél az illető vagy nem említ konkrétumot, akkor nem érdekel. Nem tartom komolynak azt a céget, amelyik állásinterjúra hív anélkül hogy mondana valami konkrétumot. Többször mentem már el feleslegesen, kéredzkedtem el az éppen aktuális munkahelyről ilyen kamu interjúk miatt, úgyhogy én ebből már nem kérek.

1. voltam.

2010. nov. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%

Sajnos egy biztosító ügynökeként házalós leszel. Miért nem alkusz céget keresel? Mert a pénzügyi, biztosítási piac az manapság nagyon jó, csak nem ügynökként.

Az alkuszi munkában tudok segíteni.

2010. nov. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!