Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A cukrász szakma mennyire...

A cukrász szakma mennyire keresett, megbecsült manapság? Mondjuk Nyíregyházán

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 21:27
 1/4 anonim válasza:

Nálunk (Kaposváron) abba az iskolába, ahol cukrásznak lehet tanulni, szinte csak... kisebbségiek járnak, meg olyanok, akiket máshova nem vesznek fel, mert oda a legkönnyebb bejutni. Ebből kifolyólag sokan vannak, de a minőség is olyan...

Hát, a fene tudja. Ha van hozzá tehetséged, és tényleg érdekel, érdemes megpróbálni.


L,20

2010. nov. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Vendéglátásban dolgozok(nem cukrászként)állítólag nehéz elhelyezkedni pályakezdőként,de tényleg érdekel a dolog szerintem vágj bele.

Ha független vagy és beszélsz keveset németül vagy angolul menj ki külföldre dolgozni!

Könnyebben felvesznek kint mint itthon,itthon szinte csak gyakorlott szakembereket keresnek...személyes tapasztalat.

2010. nov. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! En szakacskent dolgozom Angliaban. Erdekes a sztorim, mert egeszen mas vegzettsegem volt es itt vegeztem a sulit estin. Otthonrol csak azt hallom, hogy gyakorlat nelkul eselytelen vagy. Itt pedig munka mellett kezdtem el a sulit es igy kepeztem magam. Amig nem volt meg a papirom sem volt nehez itt munkat talalnom az allasban. De most mar meg konnyebb :) Viszont cukraszbol (pastry chef) hiany van, mert valamiert azt senki sem akarja csinalni. De en meg imadom pedig rendes szakacskent vegeztem es nem cukraszkent :) Szoval otthon nem tudom, de kulfoldon mindig par napon belul lesz allasod :)
2010. nov. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát igen külföldön...de sajnos itt Mo.-on nem így van,tapasztalom nap mint nap..
2010. nov. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!