Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriában határ közeli...

Ausztriában határ közeli helyen van valamilyen munka?

Figyelt kérdés
Kevés némettel,és olyan munkára gondolok ami szexmentes.:)
2010. nov. 20. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Munka van, csak munkavállalási engedély nem igazán. Most nagyon nehéz a határszélen megkapni... Kevés némettel meg még kevesebb esélyed van, mert sorban állnak azok is,akik jól beszélnek. Egy jó szakmával esetleg könnyebb lehet, a hiányszakmákban papírt is adnak. Ragaszkodsz a határszélhez? Mert beljebb sokkal könnyebb szezonmunkát és papírt is kapni...
2010. nov. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Határtól 30km.-re lakok,ezért is ragaszkodok... :)))

Szakácsként szeretnék dolgozni,de csak nyártól,esetleg januártól mint konyhai kisegítő vagy bármi más..

2010. nov. 22. 20:31
 3/6 A kérdező kommentje:

Ja és igen tudom hogy beljebb könnyebb...

Néztem több osztrák álláshirdetéses oldalt is de ami nekem jó lenne munkahely több szempontól is az legközelebb Gráz-ban van ill.Bécs környékén.

Nem vagyok válogatós,de családi okokból jobb lenne nekem ha naponta ingázni tudnék vagy esetleg hétvégén haza tudnék jönni...

2010. nov. 22. 23:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Na pont erre gondoltam, amikor az írtam, hogy egy jó szakmával könnyebb lenne... Szakácsként könnyebb papírt kapni, de a konyhai kisegítésre már nem igazán... Viszont ha tudsz legalább minimálisan kommunikálni, akkor szakácsként szerintem jó esélyekkel indulsz... www.ams.at én ezt az oldalt javaslom, itt rengeteg munka van fent. Nekem egyébként azt javasolták korábban, hogy a nagyobb hoteleknél próbálkozzak elsősorban, mert ők könnyebben intézik a munkavállalásit...

De egyébként ha nyártól szeretnél kimenni, akkor nincs semmi gond, mert elvileg májustól már nem lesz szükség munkavállalási engedélyre... Bár én erre azért kíváncsi leszek...

2010. nov. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi!


Tuti hogy lesznek kikötések és nem lesz sokkal egyszerűbb kijutni...

2010. nov. 23. 22:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Szakács hiányszakma eléggé a sógoroknál, szerintem megkapnád az engedélyt!
2010. dec. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!