Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik a legjobb forex bróker?

Melyik a legjobb forex bróker?

Figyelt kérdés

Olyan kéne, ahol minimális tőkével is beszállhatok (akár 100.000 Ft-al).

Jó lenne ha máris havi 200-300 ezer forintot keresnék csupán a számítógép előtt ülve, már úgy várom...

Tudom ehhez felkészültnek is kell lennem és nem nagy tőkeáttétet használni az elején. :)


2010. nov. 21. 09:07
1 2
 1/16 anonim válasza:

A legjobb a Plus500.

Itt tudod letölteni a programot hozzá: [link]

Előbb ajánlom,hogy demó számlán gyakorolj.

2010. nov. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én az Oandára szavazok.

[link]

2010. nov. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nagyon vigyázz, mert ha mohó vagy és nem szabod meg a maximum kockázatot, akkor csak fogyni fog a pénzed, amit újra tölthetsz fel a számládra. megéri körültekintőnek lenni, és lassabban növelni a számlaösszegedet, minthogy nagy pénzeket kergetve lenullázd az eddigi pénzedet.
2010. nov. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az fxcm-nél 25$ a minimum. Londoni cég.
2010. nov. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Már elnézést, de ki az a b"rom, aki azt írta, hogy a Plus500 a legjobb. A Plus500 egy átverés, itt a Gyakorikérdéseken is csak rosszat írnak róla, és minden külföldi fórumon. A válaszadónak nyilván fogalma sincs róla.
2010. nov. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Dukascopy egyértelműen. Nincs kétség. Nézz utána! Oanda is jó, de én Dukascopy párti vagyok:)

Gábor

2011. jan. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Saxo Bank sem rossz. Az Oandánál állítólag mostanság sok kapcsolódási probléma van.
2011. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
oanda nem engedte a magyar ügyfeleket beregisztrálni mert volt egy kis incidens az előző kormányunk és a brókercég között, de ez már megszűnt, már lehet számlát nyitni. ettől függetlenül nemmi bajom nincs az oandával
2011. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, erről én is hallottam, hogy egy ideig nem engedték.

Te tudod mi volt a konkrét ok? Valami adatszolgáltatási probléma?

2011. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen, tudom, hogy mi volt a konkrét ok de nem adatszolgáltatással kapcsolatos. Egy állami pályázatra szánt összeg egy oanda számlán landolt és a hülye magyarja eltőzsdézte. Mi meg magyarok az Oandán akartuk számonkérni, hogy hol van, aki csak egy brókercég, semmi rosszat nem csinált. Ezért, hogy megőrizze a jóhírét a cég, mert hiszen kinek kell egy per egy idegen állammal, inkább letiltotta az új magyar számlák nyitását, mondván, hogy mi csak lopni tudunk.
2011. jan. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!