Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A lidl-ben mennyit keres...

A lidl-ben mennyit keres nettóban egy eladó, és mennyi étkezési utalvány van?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 11:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A rokonom eladó már 3 éve a Lidl-ben, és minimálbért keres. Az utalványt nem tudom.
2010. nov. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 12:58

A rokonod vagy nem mond igazat vagy max 4 órás.Lidl jól fizet.

Kérdezőnek pedig javaslom,hogy a Lidl honlapján nézzen körül és megkapja a válaszokat.

2010. nov. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem teljes mértékben igaz hogy hazudik!

Van ahol a Lidlben be sem jelentenek vagy csak 4 órára és annyit gürcölsz hogy minimálbért kapsz.

Én is olvastam a honlapon hogy 110et is kaphat de hát nem mindenhol megy ez így....


Vakítsuk a parasztot duma..

2010. nov. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

arkangyal!

Nem mondtam,hogy hazudik.............talán csak nem akarja hogy tudják mennyit keres. A Lidl-ben bejelentenek ,ebben biztos lehetsz. A 110 bruttó nem vakítás a 6 órás dolgozó bére. Vannak 4 órások,de az nem azt jelenti,hogy napi 4 órát dolgozik.Ha kell akkor akár napi 8-9 órát is dolgozhat.Ezeket a pluszokat viszont megkapja pihenőnapként.Biztos lehetsz benne,hogy nincs csalás.Perc alapú a fizetés és emiatt egyetlen perc sem marad kifizetetlen.

2010. nov. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még az érdekelne, hogy ez túlóra nélkül, vagy túlórával együtt ennyi?
2010. nov. 24. 11:08
 6/17 anonim ***** válasza:
túlóra nélkül
2010. nov. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
110??? Ez érdekes! Hatórás Lidl dolgozó vagyok és burttó 90 ezret viszek haza. Ez 79 ezer nettó. Lehet, hogy azt mondod, hogy ez hatórára jó, de hidd el, a beled is kidolgozod, és még a járó szüneted sem kapod ki.
2010. dec. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 12-10 21:20


Én is 6 órás Lidl-s dolgozó vagyok és 105 ezer a bruttóm.Nem tudom neked hogy lehet 90? Ez érdekes. Pótlékokkal hazaviszek 90-et. abban igazad van,hogy kajaszünet sokszor nuku ,de ez van. Én megvagyok elégedve.

2010. dec. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát nekem sajnos csak bruttó 90 :S! Lehet, hogy területenként máshogy fizet ez a fos cég! :S
2010. dec. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 theboss válasza:
több mint öt éve vagyok Lidl alkalmazott és a fizetésem viszonylag jó, bár meg is kell érte dolgozni. Egy hat órás dolgozó nem a minimálbért keresi meg, hanem annál azért többet. A maximális fizetést három lépcsőben lehet elérni, ami azt jelenti, hogy 1,5 év mire valaki a bolti szférában eléri ezt az összeget. Területi vezetőknél pedig kb kétszer ennyi idő. Az étkezési utalványt Lidl kártyára kapod, ami hat órában azt hiszem 6000 Ft, nyolc órában 10000 Ft, és csak a Lidl üzleteiben vásárolhatod le. Az aktuális alapbért mindenképpen megkapod, még akkor is, ha kevesebbet dolgoztál (de ez soha nem fordul elő), a túlórára pótlék jár, a délutáni műszakra szintén, és a vasárnapra is, ami azt jelenti, hogy a 105000 bruttó lehet ennél jóval magasabb is, ha ezekben az időszakokban dolgozol. A mi üzletünkben igyekszünk úgy beosztani a dolgozók munkaidejét, hogy igazságosan mindenkinek legyen mindenféle pótléka ezzel is elkerülve a konfliktusokat. Tehát nálunk egy nyolc órás dolgozó száz fölött keres, vagy körülötte,egy hat órás pedig 80 és 90 ezer között, de a keretidős rendszer miatt sok a szabadideje, mert sokszor dolgozik 8 órát, amit aztán lecsúsztat, és így viszonylag sok a szabadidő is.
2011. márc. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!