Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Játszott már valaki online...

Játszott már valaki online kaszinóban rulettet?

Figyelt kérdés

Tegnapi nap folyamán ráakadtam egy oldalra ahol leírják, hogyan lehet lassan de biztosan nyerni.Ami tulajdonképp nem is hülyeség,Pl. Teszel a pirosra 1 Eurót, pörgetsz.. Fekete lesz tehát buktad, teszel a pirosra 2 eurót, pörgetsz, megint fekete és buktad, mindig egyel nagyobbat teszel ugyan arra a színre és olyan nincs h 7-8 alkalom után sose jön be, tehát mindig 1 euróval több lesz neked. Ki is próbáltam "FUN modban" tehát nem élesben.Ott működő képes a dolog. Kérdés hogy élesben nincs-e valami átverés.

Valaki csinálta már ezt?Ha igen akkor tényleg utalják a pénzt?


2010. nov. 23. 12:40
 1/7 anonim válasza:

Ismerős! Nézd ebbe nem igen hiszek! Már nem egy pénznetes játékot próbáltam persze nem élesbe de meg kell, hogy mondjam sztem Átverés! Soha nem lehet vele nyerni!Bíztatnak Próbáld csak ki!Aztán vhogy mégsem sikerül! Honnan tudjuk biztosra azt nincsen vhogy beállítva,h richtig ne nyerjél?

Ha meg nyersz is nagyon minimálisat -pár eurót

Nekik ebben van az üzlet! Neten nagyon sok csaló van és profin csinálják. Remélem kielégítő választ adtam.

2010. nov. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ez egy elméletben és gyakorlatban is működő taktika..

A lényeg hogy 2 természetes kitevőjű hatványainak megfelelő összeget teszel fel, és véges sok lépésből nyerni fogsz. pontosan 1 €-t.

Azonban ha netalántán 10-edjére se jönne össze a nyerés: hajlandó lennél 1024 €-t is megjátszani?

Az üzemeltető ebből él. Elképzelhető hogy nyersz néha 1-2 eurót, de lesz egy olyan pont amikor hatalmasat fogsz bukni. És ha már azokat az összegeket akarod duplázni, akkor eleve lenne annyi pénzed hogy ne kelljen szerencsejátékoznod, legfeljebb kisebb téttel, szórakozásból.

2010. nov. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tom, ha pl. már 10.alkalomra se jönne össze a piros színre való fogadás,akkor kicsit gyanús lenne és gáz a kaszinóra nézve, akkor hamar elterjedne hogy lehúzás az egész és nem lenne túl nagy üzlet nekik ebben.de ugyanakkor ebben sincs hiszem akkor mindenki vinné a pénzüket. (bár elvileg ez már egy nagyon régi megoldás) Szóval patt helyzet nem tom, ezért is érdekelne hogy valaki kipróbálta-e ezt már.
2010. nov. 23. 13:33
 4/7 anonim válasza:
privibe adok választ
2011. ápr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem bejön ez a módszer. Igaz, nem régóta játszom így, de szép kis pénzre tettem szert eddig! Én úgy gondolom, hogy a kaszinók azok pénzére utaznak első sorban, akik kis pénzekkel ugranak bele pl. egy rulett játékba. Ott elég vszinü, hogy a 8.-10. pörgetés után elbukod a beváltott 10-20 euród! Sok kicsi sokra megy! Egyébként hosszabb távon hasonló módszerrel rulettezők véleményére én is kíváncsi lennék! Akár privátban is!
2011. okt. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Váradi Gabriella válasza:
Engem is érdekelne olyannak a véleménye, aki már próbálta.
2015. márc. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Váradi Gabriella válasza:
Ja és tizedjére is "csak" 544 € kellene felrakni...
2015. márc. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!