Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy kutyakozmeti...

Mennyit keres egy kutyakozmetikus havonta?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 15:30
 1/7 anonim válasza:
Pontosan nem tudom de amikor az én kiskutyámat vittük fürdetés,nyírás,körömvágás... 2000ft felett fizettünk és 2 óra volt kb. napi 5 ilyent elvállal akkor az már 10000ft az havonta 30000 de ha többet fogad az csak feljebb viszi az árakat. Meg valamelyik kozmetikus d el kutyasampont meg mindent! Kutyakozmetikus szeretnél lenni ?
2010. dec. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ez nem egészen így működik azért, szerintem adóznia is kell és nem hiszem h havi 30 napot dolgozik :)
2010. dec. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Úgy írtam hogy tegyük fel de persze ha 30-napot is dolgozik akkor 30000 vagy ha több a rendelés akkor több de ebből még kölcségei is vannak szerintem nem lehet belőle megélni !
2010. dec. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
JAh így már más:) szerintem meg lehet élni belőle csak a kuncsaftkör kiépítése nehéz mint minden más szolgáltatásnál, persze ha dollármilliókat akarsz keresni akkor nem biztos hogy nyerő választás, kivéve ha létrehozol egy kutyakozmetika franchise rendszert és egész európát behálózod a minőségi szolgáltatásoddal :)
2010. dec. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amennyit dolgozik.
2010. dec. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen azt tanulom most:) Hát én egyenlőre szivesen dolgoznék havi 30 napot mert imádom ezt a munkát:))) csak az egyéni vállalkozóival nem vagyok még tisztában hogy mennyit kell levonni.. sampon meg hasonló árakról már tájékozódtam, az is elvisz havonta 10-150 ezer forintot ha sok a kuncsaft... hát majd kiderül, köszi a válaszokat:)
2010. dec. 31. 12:51
 7/7 anonim válasza:
hol tanulod, milyen iskolában ? :)
2011. ápr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!