Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ügyintéző a p. mesteri hivatal...

Ügyintéző a p. mesteri hivatalban mennyit keres?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 12:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Közalkalmazottként, vidéken.
2010. dec. 29. 12:56
 2/6 anonim ***** válasza:
diplomás vagy sem? Kora? Közalkalmazotti bértábla szerint keres egyébként. Én egy budapesti okmányirodán dolgozom, diplomával, nyelvvizsgával, 30 éves vagyok, a bruttóm 230e, + ügyfélszolgálati pótlék, ez 25e szintén bruttóban.
2010. dec. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak érettségit kér a munka, diplomám ugyan van, de teljesen más.26 éves vagyok.

A közalkalmazotti bértáblát nem engedi letölteni a gép, tudnál segíteni még ennyit?

Köszönöm szépen!

2010. dec. 29. 13:30
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem sem szakirányú a diplomám, de beszámították, mert a beszámítható kategóriába esett.


Itt nézd meg esetleg:


[link]

2010. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2010. dec. 29. 14:32
 6/6 anonim ***** válasza:

annyira szeretem amikor pl. egy sima kereskedelmi végzettséggel benn ülnek a hivatalban és úgy fenn hordják az orrukat

az meg hogy mennyit keres valaki attól is függ hogy megadják-e neki a pótlékokat stb.

2010. dec. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!