Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy gyűjtsek össze pénzt?...

Hogy gyűjtsek össze pénzt? 40000Ft. Ot szeretnék összegyűjteni, de nem tudom hogy hogyan csináljam 15 évesen. Esetleg ha valaki tud ajánlani olyan word-ös feladatot vagy valami ilyesmi

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivan(milyen word-ős feladat kéne)?Ha menjél brigádozni.
2011. jan. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szövegszerkesztős mondjuk.
2011. jan. 1. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Szövegszerkesztéssel nem igazán fogsz és nem is lehet nagyon. A most kb. 22 éves és attól fiatalabb korosztály iskolában tanult szövegszerkesztés. Az e fölötti korosztály is az alap formázásokat meg tudja csinálni, egy idősebb ember meg talál bárkit az ismerősi köréből aki ingyen megcsinálja. Aki ebben dolgozik, hogy szövegeket kell csinálnia, az kellően rutinos, más meg nem hiszem hogy a saját feladatát (mondjuk iskolában dolgozat gépelése) egy idegenre bízza, kockáztatva az értékelést.


15 éves kor körül már lehet diákmunkát vállalni, de ha azt nem is akkor a maradék két hónap télben még el tudsz menni mondjuk havat lapátolni. Idősebb emberek szerintem 500-1000 forinttal megköszönik ha helyettük lesepred a járdát, mivel ezt muszáj megcsinálni.

2011. jan. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A word-ös dolög hülyeség.

Menj újságot hordani,ha tudsz várni tavaszig akkor menj építkezésre dolgozni, vagy valamilyen szakmunkás mellé.

2011. jan. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A word-ös szerintem sem állná meg a helyét. Én javasolnám a kutyasétáltatást, ha esetleg van olyan ismerősöd, akinek nincs ideje kiskedvencére.
2011. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!