Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehetnék szinkronszínész...

Hogy lehetnék szinkronszínész 15 évesen?

Figyelt kérdés

Szóval nem akarok nagy karriert 15 évesen, de a szinkronszínészet nagyon érdekel, viszont minden tanfolyamhoz érettségi kell, sok gyerek mégis szinkronizálhat, akár nálam fiatalbbak is, szeretnék közéjük tartozni, de hogyan?


Járok szini stúdióba, az számít valamit? Szóval a színpadon mondják hogy jó vagyok, de én esetlennek érzem a mozgásom...de ha csak a beszédre volna szükség...


2009. jan. 27. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatokkal. A gyermek szinkronosok altalaban a "nagyok" gyerekei, s igy kerulnek be, vagy pedig mar 0 eves koruktol szerepeltetik oket a szuleik.
2009. jan. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez nem feltétlenül igaz... tudok olyat aki 10 éves korától szinkronizál 12 évesen megkapta az első szinkronfőszerepet, de nincsenek sztár szülei és sose szerepeltették sehol...csak úgy felfedezték és azóta szinkronizál...
2009. jan. 27. 16:20
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy kis ismeretség nem árt hozzá. De szoktak válogatást is kiírni, csak figyelni kell, TV-ben már láttam ilyen felhívást.
2009. jan. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Jó de ezek nem gyakoriak, és ha van is nem országazerte 600 helyen lehet jelentkezni, viszont azon az egy helyen lennének vagy 100 000-en...

Amúgy hol láttad? Én még nem láttam ilyet...

2009. jan. 27. 17:00
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem sztarokra gondoltam. De a filmszakmaban sok olyan ember dolgozik, akik nem sztarok, nem ismerjuk oket, a szakmabeliek kozott viszont nagy nevnek szamitanak. Az o ismeroseikre, rokonaikra gondoltam.


Egyebkent meg, ha ismersz olyat, aki sztarszulok nelkul szinkronizal, miert nem kerdezed meg, hogy csinalta?

2009. jan. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mert ő egy ismerősöm ismerősének az ismerőse...találkoztam vele, d enem ismerem...csak egyszer láttam akkoris csak egy köszönés erejéig...
2009. jan. 27. 17:51
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem simán hívd fel a céget telefonon, akik szinkronizálással foglalkoznak, és kérdezd meg, mit kéne tenned, hogy ott dolgozhass. Vesztenivalód nincs, főleg telefonon, de bemehetsz személyesen is. Amúgy meg van szinkronszinész tanfolyam, csak nem tudom hol, na ott is érdeklődhetsz az oktatóktól.
2009. febr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ez belterjes "mulatság"... és kihalásos alapon működik. Én ezért nem álltam neki ennek anno, mert nincs senkim, aki ezzel foglalkozna - aki meg volt, azt nem foglalkoztatták szinkronban. De sok sikert kívánok, hátha már megváltoztak a régi formák!
2009. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Emmarosa válasza:
Szia! A nővérem szinkronstúdióban dolgozik,megkérdeztem, Ő azt mondta,hogy gyerekeknek/fiataloknak szoktak tartani castingokat, ha még érdekel a szinkronizálás írj privát üzenetet és megadom az elérhetőségét. :)
2017. márc. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Talent Studio (én is oda jártam) :D
2017. dec. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!